Tko, gdje, kada….

foto: Šime Zelić

Donosimo tjedni raspored utakmica mlađih dobnih kategorija. Startaju kvalifikacije za I.mušku juniorsku ligu, kao i kvalifikacije za I.ligu dječaka U13. Svoje natjacanje započinju i djevojčice U13.

Juniori kvalifikacije, 1. kolo

17.10.2020. 14:30Zapruđe - Hermes Analitica (SD ZV, paviljon 25)
17.10.2020. 16:20Samobor - Gorica (SD Samobor)
17.10.2020. 17:45Medveščak - Zapad (SD OŠ Ivan Filipović)

Juniori kvalifikacije, 2. kolo

18.10.2020. 11:30Gorica - Medveščak (GSD Velika Gorica)
18.10.2020. 13:00Hermes Analitica - Sesvete (Dom košarke Cedevita)
18.10.2020. 17:00Zapruđe - Samobor (SD ZV, paviljon 25)

I. Kadetska liga, 5. kolo

17.10.2020. 15:20Dubrava - Cibona (SD Dubrava)
17.10.2020. 16:30Dinamo Zagreb - Bosco Zagreb (SD OŠ Rudeš)
17.10.2020. 19:00Hermes Analitica - Cedevita Junior (SD OŠ M.Laginja)

I. Kadetska liga (ž), 3. kolo

17.10.2020. 11:45ŽKK Folka Borovje - ŽKK Orka (SD OŠ Borovje)
21.10.2020. 21:00ŽKK Zagreb - ŽKK Trešnjevka 2009 (ŠSD Boško Božić Pepsi (Trnsko))

II. kadetska liga, 3. kolo

17.10.2020. 15:30Zabok - Ivanić (GSD Zabok)
17.10.2020. 19:30Medveščak - Podsused (SD OŠ Ivan Filipović)

II. Kadetska liga (ž), 3. kolo

17.10.2020. 11:30ŽKK Jabuka - ŽKK Folka Borovje II (SD Zaprešić)
17.10.2020. 19:30ŽKK Zagreb II - Velgor (ŠSD Boško Božić Pepsi (Trnsko))
17.10.2020. 20:30ŽKK Trešnjevka 2009 II - ŽKK Karlovac (Dom sportova II)

III. kadetska liga, 3. kolo

17.10.2020. 18:20Dinamo Zagreb II - Univers (SD OŠ Rudeš)
18.10.2020. 09:30Gorica - Pešća (GSD Velika Gorica)
18.10.2020. 10:00Fortuna - Dugo Selo (SD Zaprešić)
18.10.2020. 16:20Bosco Zagreb II - Zapruđe (SŠD Peščenica)

IV. kadetska liga, 3. kolo

16.10.2020. 21:00Larus - Cibona II (SD OŠ Ive Andrića)
18.10.2020. 10:30Mladost II - Tuškanac (Dom košarke Cedevita)
18.10.2020. 16:00Medveščak II - Ogulin (Dom košarke Cedevita)
18.10.2020. 16:15Jaska - Maksimir (SŠ Jastrebarsko)

I. Pretkadetska liga, 5. kolo

18.10.2020. 10:15Medveščak - Cedevita Junior (SD OŠ Ivan Filipović)
18.10.2020. 20:00Cibona - Dinamo Zagreb (KC Dražen Petrović)
21.10.2020. 21:00Dubrava - Larus (SD OŠ Ive Andrića)

Dječaci U13 - Kvalifikacije, 1. kolo

17.10.2020. 10:20Samobor - Larus (SD Samobor)
17.10.2020. 12:00Roling - Zapad (ŠŠD Karlovac)

Djevojčice U13, 1. kolo

18.10.2020. 14:00ŽKK Medveščak - ŽKK Trešnjevka 2009 (SD ZV, paviljon 25)

Dječaci U12 - Skupina A, 2. kolo

18.10.2020. 08:30Vučići - Novi Zagreb (SD Dubrava)
18.10.2020. 09:30Cedevita Junior - KK Međimurje (SD Dubrava)
18.10.2020. 09:30Novi Zagreb - Glina (SD Dubrava)
18.10.2020. 10:30KK Međimurje - Larus (SD Dubrava)
18.10.2020. 11:30Glina - Dubrava II (SD Dubrava)

Dječaci U12 - Skupina B, 2. kolo

18.10.2020. 08:30Cedevita Junior II - Zapad (SD Dubrava)
18.10.2020. 09:30Dubrava - Vučići Wolfscubs (SD Dubrava)
18.10.2020. 10:30Bosco Zagreb - Roling (SD Dubrava)
18.10.2020. 11:30Roling - Cedevita Junior II (SD Dubrava)