Tjedni pregled utakmica mlađih dobnih kategorija.... Tko, gdje, kada…

foto: FB KK Cibona

Donosimo ovotjedni pregled utakmica mlađih dobnih kategorija.

I. Juniorska liga, 9. kolo

23.02.2020. 10:00Bosco Zagreb - Dubrava (ŠSD Boško Božić Pepsi (Trnsko))
24.02.2020. 20:35Rudeš - Zapad (SD OŠ Rudeš)
24.02.2020. 21:00Cedevita Junior - Mladost (Dom košarke Cedevita)
26.02.2020. 20:30Cibona - Zapruđe (KC Dražen Petrović)

II. Juniorska liga, 9. kolo

22.02.2020. 14:30Hermes Analitica - Medveščak (SD OŠ M.Laginja)
22.02.2020. 17:00Fortuna - BSU Team (SD Zaprešić)
23.02.2020. 11:30Zabok - Sesvete (SD OŠ K.Š.Đalski)
23.02.2020. 20:00Podsused - Samobor (SD Sutinska Vrela)

III. Juniorska liga, 4. kolo

22.02.2020. 12:15Gorica - Ivanić (GSD Velika Gorica)
22.02.2020. 17:30Dugo Selo - Maksimir (OŠ Ivan Benković)
23.02.2020. 10:00Sisak - Zrinjevac 1937 (OŠ Braća Ribar)
23.02.2020. 10:00Bosco Zagreb II - Novska (SD Ivan Arapović)
23.02.2020. 10:30Mladost II - Petrinja (Dom košarke Cedevita)
23.02.2020. 19:30Glina - Jaska (ŠSD Glina)

I. juniorska liga (ž), 2. kolo

22.02.2020. 14:30ŽKK Folka Borovje - ŽKK Lovrekice (SD OŠ Borovje)
23.02.2020. 17:20ŽKK Folka Borovje II - ŽKK Orka (SD OŠ Borovje)
23.02.2020. 18:45ŽKK Zagreb - ŽKK Medveščak (ŠSD Boško Božić Pepsi (Trnsko))

II.Kadetska liga (1-4), 3. kolo

22.02.2020. 12:15Sisak - Zapad (OŠ Braća Ribar)
23.02.2020. 10:00Medveščak - Cedevita Junior II (SD OŠ Ivan Filipović)

II.Kadetska liga (5-8), 3. kolo

22.02.2020. 10:20BSU Team - Petrinja (Arena)
22.02.2020. 13:20Samobor - Zabok (SD Samobor)

II.Kadetska liga (9-12), 3. kolo

22.02.2020. 16:10Zapruđe - Podsused (SD OŠ Borovje)
23.02.2020. 16:00Ivanić - Fortuna (SD Žeravinec)

II. Pretkadetska liga, 3. kolo

22.02.2020. 10:20Gorica - KK Šanac (GSD Velika Gorica)
22.02.2020. 12:30Sesvete - Medveščak (SD OŠ Sesvetska sela)
23.02.2020. 10:30Zapad - Cibona II (Dom košarke Cedevita)
23.02.2020. 11:45Bosco Zagreb - Hermes Analitica (SD Ivan Arapović)

III. Pretkadetska liga, 3. kolo

22.02.2020. 18:00Univers - Podsused (ZV, SC Univers)
23.02.2020. 13:00Fortuna - Zabok (SD Zaprešić)
23.02.2020. 13:20Samobor - Cedevita Junior II (SD Samobor)
23.02.2020. 14:00Ivanić - Dugo Selo (SD Žeravinec)

IV. Pretkadetska liga, 3. kolo

22.02.2020. 14:20Zrinjevac 1937 - Dubrava II (SD Ivan Arapović)
22.02.2020. 17:00Medveščak II - Tuškanac (SD OŠ Ivan Filipović)
22.02.2020. 18:30Rudeš II - Bosco Zagreb II (SD OŠ Rudeš)
23.02.2020. 12:30Larus II - Ogulin (SD OŠ Ive Andrića)

V. Pretkadetska liga, 3. kolo

23.02.2020. 12:00Novska - Jaska (SŠ Novska)
23.02.2020. 16:00Otočac - Sisak II (SD Otočac)
26.02.2020. 20:20Maksimir - Bosco Zagreb III (ŠSD Ogulin)

I. Pretkadetska liga (ž), 4. kolo

23.02.2020. 15:30ŽKK Orka - ŽKK Trešnjevka 2009 (SŠ Jelkovec)
25.02.2020. 20:40ŽKK Folka Borovje - ŽKK Zagreb (SD OŠ Borovje)

II. Pretkadetska liga (ž), 2. kolo

22.02.2020. 10:30ŽKK Sisak - ŽKK Trešnjevka 2009 II (OŠ Braća Ribar)
22.02.2020. 13:30ŽKK Velgor - ŽKK Zagreb II (OŠ Novo Čiče)
23.02.2020. 10:00ŽKK Karlovac - ŽKK Jabuka Zaprešić (ŠŠD Karlovac)
23.02.2020. 15:30ŽKK Lovrekice - ŽKK Istok (SŠ Petrinja)

I.liga Dječaci U13, 10. kolo

22.02.2020. 19:00Medveščak - Dubrava (SD OŠ Ivan Filipović)
23.02.2020. 13:45Cibona - Bosco Zagreb (SD Ivan Arapović)
23.02.2020. 15:30KK Šanac - Pešća (OŠ Dubovac)
26.02.2020. 19:15Cedevita Junior - Rudeš (Dom košarke Cedevita)

II.liga Dječaci U13 (A), 9. kolo

22.02.2020. 13:30Ksaver - Zapad (SD OŠ K.Š.Đalski)
22.02.2020. 14:00Duga Resa - Ogulin (SD OŠ V.Nazor)
22.02.2020. 15:20Samobor - Roling (SD Samobor)

II.liga Dječaci U13 (B), 10. kolo

22.02.2020. 13:00Bosco Zagreb II - Sisak (ŠSD Boško Božić Pepsi (Trnsko))
22.02.2020. 14:00Cedevita Junior II - G.P. (Dom košarke Cedevita)
25.02.2020. 20:40Rudeš II - Sesvete (SD OŠ Rudeš)
25.02.2020. 20:45Maksimir - Larus (Ekonomski fakultet)

Liga U12 (2008) - Skupina A, 9. kolo

23.02.2020. 09:30KK Međimurje - Sisak (SD Dubrava)
23.02.2020. 10:00Otočac - Sesvete (SD Dubrava)
23.02.2020. 10:30Rudeš - Sisak (SD Dubrava)
23.02.2020. 11:30KK Međimurje - Rudeš (SD Dubrava)
23.02.2020. 11:40Otočac - Cedevita Junior (SD Dubrava)

Liga U12 (2008) - Skupina B, 9. kolo

23.02.2020. 09:30Glina - Bosco Zagreb (SD Dubrava)
23.02.2020. 10:30Kastav - Larus (SD Dubrava)
23.02.2020. 10:50Dubrava - Glina (SD Dubrava)
23.02.2020. 11:30Kastav - Bosco Zagreb (SD Dubrava)