Tjedni pregled utakmica mlađih dobnih kategorija.... Tko, gdje, kada….

foto: FB KK Cibona

Donosimo ovotjedni pregled utakmica mlađih dobnih kategorija. Izdvajamo početak I.ženske juniorske lige, kao i II. ženske juniorske lige.

I. Juniorska liga, 8. kolo

16.02.2020. 12:30Zapad - Cibona (Dom košarke Cedevita)
18.02.2020. 20:35Rudeš - Dubrava (SD OŠ Rudeš)
19.02.2020. 21:00Mladost - Bosco Zagreb (Dom košarke Cedevita)
19.02.2020. 21:00Zapruđe - Cedevita Junior (Dom košarke Cedevita)

II. Juniorska liga, 8. kolo

15.02.2020. 12:30Sesvete - Fortuna (SD OŠ Sesvetska sela)
16.02.2020. 13:00Samobor - Hermes Analitica (SD Samobor)
16.02.2020. 16:20BSU Team - Podsused (Arena)
16.02.2020. 19:00Univers - Zabok (ZV, SC Univers)

III. Juniorska liga, 3. kolo

15.02.2020. 20:00Petrinja - Sisak (SŠ Petrinja)
16.02.2020. 12:20Zrinjevac 1937 - Maksimir (SD Ivan Arapović)
16.02.2020. 14:00Novska - Mladost II (SŠ Novska)
16.02.2020. 15:20Gorica - Dugo Selo (GSD Velika Gorica)
16.02.2020. 19:00Ivanić - Glina (SD Žeravinec)
18.02.2020. 20:45Jaska - Bosco Zagreb II (SŠ Jastrebarsko)

I. juniorska liga (ž), 1. kolo

16.02.2020. 14:30ŽKK Lovrekice - ŽKK Folka Borovje II (SŠ Petrinja)
19.02.2020. 20:45ŽKK Orka - ŽKK Zagreb (SŠ Jelkovec)

I.Kadetska liga (4. - 8.mjesto), 5. kolo

19.02.2020. 20:15Dubrava - Sesvete (SD Dubrava)
20.02.2020. 21:00Mladost - Bosco Zagreb (Dom košarke Cedevita)

II.Kadetska liga (1-4), 2. kolo

15.02.2020. 17:00Medveščak - Zapad (SD OŠ Ivan Filipović)
18.02.2020. 20:45Sisak - Cedevita Junior II (OŠ Braća Ribar)

II.Kadetska liga (5-8), 2. kolo

15.02.2020. 16:20BSU Team - Samobor (Arena)

II.Kadetska liga (9-12), 2. kolo

16.02.2020. 12:00Fortuna - Podsused (SD Zaprešić)

II. Pretkadetska liga, 2. kolo

15.02.2020. 16:30Cibona II - Bosco Zagreb (KC Dražen Petrović)
15.02.2020. 19:00Medveščak - Zapad (SD OŠ Ivan Filipović)
16.02.2020. 12:00Hermes Analitica - Gorica (SD OŠ M.Laginja)
16.02.2020. 15:30KK Šanac - Sesvete (ŠŠD Karlovac)

III. Pretkadetska liga, 2. kolo

15.02.2020. 15:10Zapruđe - Fortuna (SD OŠ Borovje)
15.02.2020. 15:30Zabok - Samobor (SD OŠ K.Š.Đalski)
16.02.2020. 10:30Cedevita Junior II - Univers (Dom košarke Cedevita)
16.02.2020. 20:00Podsused - Ivanić (SD Sutinska Vrela)

IV. Pretkadetska liga, 2. kolo

15.02.2020. 11:00Ogulin - Medveščak II (ŠSD Ogulin)
15.02.2020. 13:45Bosco Zagreb II - Larus II (ŠSD Boško Božić Pepsi (Trnsko))
16.02.2020. 11:00Dubrava II - Rudeš II (SD OŠ Mato Lovrak)
23.02.2020. 10:30Tuškanac - Zrinjevac 1937 (OŠ Jabukovac)

V. Pretkadetska liga, 2. kolo

15.02.2020. 12:00Otočac - Jaska (SD Otočac)
16.02.2020. 19:30Bosco Zagreb III - Samobor II (ŠSD Boško Božić Pepsi (Trnsko))
19.02.2020. 20:30Sisak II - Maksimir (OŠ Braća Ribar)

I. Pretkadetska liga (ž), 3. kolo

19.02.2020. 21:00ŽKK Zagreb - ŽKK Medveščak (ŠSD Boško Božić Pepsi (Trnsko))
21.02.2020. 21:00ŽKK Trešnjevka 2009 - ŽKK Folka Borovje (SD Ivan Arapović)

II. Pretkadetska liga (ž), 1. kolo

14.02.2020. 20:15ŽKK Istok - ŽKK Zagreb II (ŠSD Boško Božić Pepsi (Trnsko))
15.02.2020. 12:30ŽKK Trešnjevka 2009 II - ŽKK Lovrekice (SD Ivan Arapović)
15.02.2020. 13:20ŽKK Velgor - ŽKK Jabuka Zaprešić (OŠ Novo Čiče)
15.02.2020. 17:00ŽKK Karlovac - ŽKK Sisak (ŠŠD Karlovac)

I.liga Dječaci U13, 9. kolo

15.02.2020. 14:30Dubrava - Cibona (KC Dražen Petrović)
15.02.2020. 19:00Bosco Zagreb - Cedevita Junior (SD Ivan Arapović)
16.02.2020. 17:30KK Šanac - Medveščak (ŠŠD Karlovac)
19.02.2020. 19:30Rudeš - Pešća (SD OŠ Rudeš)

II.liga Dječaci U13 (A), 8. kolo

15.02.2020. 14:30Roling - Duga Resa (ŠŠD Karlovac)
16.02.2020. 10:30Zapad - Samobor (Dom košarke Cedevita)
16.02.2020. 12:00Otočac - Ogulin (SD Otočac)

II.liga Dječaci U13 (B), 9. kolo

15.02.2020. 09:30G.P. - Maksimir (SŠ Petrinja)
16.02.2020. 10:00Bosco Zagreb II - Cedevita Junior II (ŠSD Boško Božić Pepsi (Trnsko))
16.02.2020. 11:00Larus - Sesvete (SD OŠ Ive Andrića)
17.02.2020. 20:30Rudeš II - Sisak (SD OŠ Rudeš)