Tjedni pregled utakmica mlađih dobnih kategorija.... Tko, gdje, kada…

Nakon pet tjedana pauze nastavljaju se prvenstva mlađih dobnih kategorija. Pred nama je nastavak muških kadetskih liga, te lige U12 za dječake u Dubravi. Juniori i dječavi U13 ligu nastavljaju 25.siječnja.

Kadetska liga Hrvatske

18.01.2020. 16:30Cedevita Junior - Rudeš (Dom košarke Cedevita)

I.Kadetska liga (4. - 8.mjesto), 1. kolo

18.01.2020. 13:30Bosco - Hermes Analitica (ŠSD Boško Božić Pepsi (Trnsko))
19.01.2020. 10:30Mladost - Sesvete (Dom košarke Cedevita)

II. kadetska liga, 12. kolo

11.01.2020. 14:20Samobor - Medveščak (SD Samobor)
18.01.2020. 11:15Zapruđe - Bosco II (SD OŠ Borovje)
18.01.2020. 15:30Zabok - Fortuna (SD OŠ K.Š.Đalski)
18.01.2020. 16:00Ivanić - Zapad (SD Žeravinec)
19.01.2020. 20:15Podsused - BSU Team (SD Sutinska Vrela)
23.01.2020. 21:00Cedevita Junior II - Gorica (Dom košarke Cedevita)
26.01.2020. 18:00Sisak - Petrinja (OŠ Braća Ribar)

III. kadetska liga, 12. kolo

18.01.2020. 11:00Ogulin - Maksimir (ŠSD Ogulin)
18.01.2020. 18:00Univers - Cedevita Junior - Agrodalm (ZV, SC Univers)

IV. kadetska liga, 11. kolo

18.01.2020. 11:30Dugo Selo - Sesvetski Kraljevec (OŠ Ivan Benković)
19.01.2020. 12:00Zapad II - Jaska (Dom košarke Cedevita)

I.Pretkadetska liga (5.-8.mj), 1. kolo

19.01.2020. 10:00Pešća - Mladost (Dom košarke Cedevita)
19.01.2020. 11:30Dubrava - Larus (SD OŠ Mato Lovrak)

Liga U12 (2008) - Skupina A, 6. kolo

19.01.2020. 10:00Sisak - Črnomerec (SD Dubrava)
19.01.2020. 11:00Bosco II - Otočac (SD Dubrava)
19.01.2020. 12:00Otočac - Črnomerec (SD Dubrava)
19.01.2020. 12:00Cedevita Junior - Sisak (SD Dubrava)

Liga U12 (2008) - Skupina B, 6. kolo

19.01.2020. 09:00Dubrava - Bosco (SD Dubrava)
19.01.2020. 09:00Larus - Pešća (SD Dubrava)
19.01.2020. 10:00Medveščak - Glina (SD Dubrava)
19.01.2020. 10:00Bosco - Pešća (SD Dubrava)
19.01.2020. 11:00Kastav - Zapad (SD Dubrava)
19.01.2020. 11:00Glina - Larus (SD Dubrava)
19.01.2020. 12:00Kastav - Medveščak (SD Dubrava)

II. Kadetska liga (ž), 10. kolo

14.01.2020. 21:00ŽKK Trešnjevka 2009 II - ŽKK Zagreb (ŠSD Boško Božić Pepsi (Trnsko))
18.01.2020. 15:00ŽKK Medveščak II - BSU Team (SD ZV, paviljon 25)
25.01.2020. 18:15ŽKK Folka Borovje II - ŽKK Jabuka (SD OŠ Borovje)