Tjedni pregled utakmica mlađih dobnih kategorija.... Tko, gdje, kada…

foto: Marin Sušić (hks-cbf.hr)

Donosimo tjedni pregled utakmica mlađih dobnih kategorija.

I. Kadetska liga, 8. kolo

08.11.2019. 21:00Cedevita Junior - Mladost (Dom košarke Cedevita)
09.11.2019. 16:30Rudeš - Sesvete (SD OŠ Rudeš)
10.11.2019. 17:15Hermes Analitica - Bosco (Dom košarke Cedevita)
10.11.2019. 20:20Dubrava - Cibona (SD Dubrava)

II. kadetska liga, 6. kolo

05.11.2019. 21:00Samobor - Cedevita Junior II (SD Samobor)
09.11.2019. 14:15Podsused - Zapruđe (SD Ivan Arapović)
10.11.2019. 10:20Gorica - Zabok (GSD Velika Gorica)
10.11.2019. 11:00Medveščak - Petrinja (SD OŠ Ivan Filipović)
10.11.2019. 19:45Zapad - Bosco II (Dom košarke Cedevita)
14.11.2019. 20:30Ivanić - Sisak (Dvorana srednje škole)

III. kadetska liga, 6. kolo

09.11.2019. 12:00Ogulin - Rudeš II (ŠSD Ogulin)
09.11.2019. 19:00Univers - KK Šanac (ZV, SC Univers)
10.11.2019. 18:30Pešća - Cedevita Junior - Agrodalm (SŠD Peščenica)

IV. kadetska liga, 6. kolo

10.11.2019. 11:15Jaska - Dugo Selo (SŠ Jastrebarsko)
10.11.2019. 17:30Zapad II - Zrinjevac 1937 (Dom košarke Cedevita)
15.11.2019. 19:30Krapina - Sesvetski Kraljevec (SŠ Krapina)

I. Pretkadetska liga, 8. kolo

09.11.2019. 12:30Sisak - Dubrava (OŠ Braća Ribar)
10.11.2019. 12:00Larus - Rudeš (SD OŠ Ive Andrića)
10.11.2019. 15:00Pešća - Cibona (Dom košarke Cedevita)
12.11.2019. 21:00Cedevita Junior - Mladost (Dom košarke Cedevita)

DJEČACI U13:

Kvalifikacije za I.ligu:

Medveščak – Šanac (09.11. u 18.00 – OŠ I.Filipović)
Sisak – Pešća (09.11. u 10.00 – OŠ Braća Ribar)

DJEČACI U12:

Nedjelja, 10.11. 2019.  SD Dubrava

08.20  Sesvete – Bosco II
08.20  Larus – Dubrava
08.20  Pešća – Medveščak
09.20  Sisak – Sesvete
09.20  Glina – Pešća
09.20  Bosco – Zapad
10.20   Sisak – Vučići Cibona
10.20   Glina – Zapad
10.20   Bosco – Medveščak

I. Kadetska liga (ž), 5. kolo

06.11.2019. 20:45ŽKK Orka - ŽKK Trešnjevka 2009 (SD Ivan Arapović)
10.11.2019. 16:30ŽKK Folka Borovje - ŽKK Lovrekice (SD OŠ Borovje)

II. Kadetska liga (ž), 4. kolo

04.11.2019. 18:20ŽKK Zagreb - ŽKK Istok (SD Trnsko)
09.11.2019. 12:15ŽKK Trešnjevka 2009 II - ŽKK Medveščak II (SD Ivan Arapović)

Djevojčice U13, 5. kolo

27.10.2019. 17:30ŽKK Sisak - ŽKK Zagreb (OŠ Braća Ribar)
09.11.2019. 12:00ŽKK Jabuka Zaprešić - ŽKK Medveščak (SŠ Ban Josip Jelačić - Zaprešić)
10.11.2019. 13:00ŽKK Orka - ŽKK Istok (SŠ Jelkovec)
11.11.2019. 20:15ŽKK Trešnjevka 2009 - ŽKK Folka Borovje (SD Ivan Arapović)