Rudeš poražen u Splitu…

Na startu Prve lige košarkaši Rudeša doživjeli su uvjerljiv poraz na gostovanju kod Universitasa u Splitu. Bilo je 92:69 u susretu u kojem su Splićani predvođeni Brunom Rebićem (26), te Viktorom Šarićem i Rokom Gizdavčićem (ubacili po 18) već u prvoj četvrtini napravili zavidnu prednost (23:12). Nada Rudeša je tinjala do odmora (41:31), ali treću četvrtinu Univeristas otvara serijom 10:2 i rješava pitanje pobjednika. Kod Rudeša Hrvoje Garafolić je ubacio 13 poena, a Marko Jurič 10. Trener Milan Ličina nakon susreta je kazao ”Pokazalo se da nismo na stadiju na kojem sam  mislilo da jesmo. Razigrali smo Universitas na početku, kasnije se nismo mogli vratiti. Oni su pogodili neke šuteve u ključnim trencima, a mi nismo mogli ništa zabiti. Apsolutno zaslužena pobjeda domaćina”.