Pretkadeti: Pregled utakmica…

Donosimo izvješća s utakmica muških pretkadetskih liga koje su igrane ovog vikenda.

II. Pretkadetska liga, 5. kolo

07.03.2020. 15:30Sesvete - Cibona II39:74
07.03.2020. 16:15Hermes Analitica - KK Šanac75:32
08.03.2020. 09:30Gorica - Zapad82:47
08.03.2020. 10:00Bosco Zagreb - Medveščak77:84
II. Pretkadetska liga, 5. kolo1.2.3.4.Kraj
Sesvete41431839
Cibona II1415341174
07.03.2020. / 15:3018:2921:45
Sesvete
Ivan Bjeliš 11, Borna Čorak 8, Marijan Rimac 6, Patrik Husić 4, Pavao Zovko 4, Željko Mihaljević 4, Gregor Kulić 2, Dominik Barišić 0, Ilija Radić 0, Luka Čorak 0, Luka Werhas 0.
Cibona II
Luka Petranović 22, FIlip Ferderber 21, Tibor Sekely 12, Josip Krizmanić 7, Jerko Križanac 6, Andrija Gluhak 2, Matias Golubić 2, Donat Dolinar 2, Luka Hornstein Tomić 0, Matej Crnogorac 0.
II. Pretkadetska liga, 5. kolo1.2.3.4.Kraj
Hermes Analitica1616241975
KK Šanac8108632
07.03.2020. / 16:1532:1843:14
Hermes Analitica
Borna Purić 16, Borna Oršulić 16, Juraj Tomica 12, Ante Tolj 8, Filip Palić 8, Lukas Ristovski 7, Jakov Prgomet 6, Grga Kozinović Cavrić 2, Fran Brzović 0, Igor Partcei 0.
KK Šanac
Karlo Jakin 12, Jani Brozović 7, Kale Marković 4, Sven Marković 4, Ivano Perišin 3, Bruno Vignjević 2, Sandi Jašarević 0, Leon Katušin 0, Andro Frketić 0.
II. Pretkadetska liga, 5. kolo1.2.3.4.Kraj
Gorica1919281682
Zapad915111247
08.03.2020. / 09:3038:2444:23
Gorica
Jakov Ninić 13, Josip Vuksan 13, Marko Baričić 13, Ante Tomić 10, Andrej Mudrinić 9, Lovro Svetlošak 6, Karlo Dragojević 5, Fran Stipić 4, Borna Pereković 4, Teo Vukadin 3, Josip Matić 2, Leon Žigrović 0.
Zapad
Bruno Miličević 14, Danijel Naglić 10, Stjepan Gluić 8, Lovro Šimić 7, Filip Vučković 4, Tin Tuba 2, Marko Stipić 2, Ivan Samardžić 0.
II. Pretkadetska liga, 5. kolo1.2.3.4.Kraj
Bosco Zagreb2623161277
Medveščak1521232584
08.03.2020. / 10:0049:3628:48
Bosco Zagreb
Marat Kos 25, Luka Kustura 18, Niko Bandov 15, Petar Peroković 8, Borna Bilušić 5, Noa Palokaj 4, Niko Sekulić 2, Patrik Paradžik 0, Rok Bojanić Dujmović 0, Oleg Drakulić 0, Ivor Ivanić 0.
Medveščak
Nikša Barišić 34, Ivan Antun Mašić 30, Borna Krištof 10, Axel Adam Dubravčić 6, Ivor Jerkić 2, Jakov Kusanović 2, Noah Mufić 0, Jan Balala 0, Pavel Bilić 0.

II. Pretkadetska liga

#KlubUkp.Pob.Por.Kod kućeU gostimaKoš. post.Koš. prim.Koš. raz.Bod
1.Medveščak5503 - 02 - 0408260+14810
2.Bosco Zagreb5411 - 13 - 0390342+489
3.Cibona II5321 - 12 - 1399284+1158
4.Gorica5322 - 11 - 1355335+208
5.Hermes Analitica5231 - 11 - 2345343+27
6.Zapad5232 - 10 - 2232334-1027
7.Sesvete5140 - 31 - 1241340-996
8.KK Šanac5050 - 20 - 3224356-1325

III. Pretkadetska liga, 5. kolo

07.03.2020. 09:30Fortuna - Podsused59:46
07.03.2020. 18:00Univers - Dugo Selo30:61
08.03.2020. 11:30Zapruđe - Zabok50:49
08.03.2020. 13:20Samobor - Ivanić74:61
III. Pretkadetska liga, 5. kolo1.2.3.4.Kraj
Fortuna1612151659
Podsused13528046
07.03.2020. / 09:3028:1831:28
Fortuna
Marin Brekalo 18, Tin Kunjas 16, Antun Mamuzić 8, Jovan Rajić 8, Antonio Marušić 4, Luka Lacković 2, Zvonimir Klarić 2, Zvonimir Cindrić 1, Vanja Samardžija 0, Mark Domazet 0, David Mršo 0, M Šuljić 0.
Podsused
Vid Levak 24, Vid Folnović 10, Toni Sačarić 6, Ivan Brkić 4, Martin Capan 2, Ivan Kalac 0, Karlo Lazić 0, Goran Galešić 0, Zvonimir Urukalović 0.
III. Pretkadetska liga, 5. kolo1.2.3.4.Kraj
Univers1277430
Dugo Selo1512132161
07.03.2020. / 18:0019:2711:34
Univers
Petar Mazarekić 14, Mihael Božiček 11, David Topić 4, Leopold Palić 1, Ivan Magdić 0, Ivan Arambašić 0, Fran Mojži 0, Noa Kožić 0, Ivan Klobučar 0, Matej Ćosić 0, Ante Stipe Palić 0, Antonio Karamatić 0.
Dugo Selo
Silvestar Frane Orešković 15, Matko Matešić 15, Filip Martinčić 9, Luka Selak 6, Karlo Baričević 4, Mislav Dobra 3, G Budim 3, Kruno Mijoč 2, Matija Kuprešak 2, Luka Šutalo 2, Jure Marčinković 0.
III. Pretkadetska liga, 5. kolo1.2.3.4.Kraj
Zapruđe913121650
Zabok615101849
08.03.2020. / 11:3022:2128:28
Zapruđe
Bruno Špehar 18, Jakov Potoćnik 9, Roko Marković 9, Jakov Filipec 8, Bartol Crnjak 4, Nikola Strmotić 2, Noa Gabriel Arapović 0, Fabijan Dragojević 0.
Zabok
Vigor Borovčak 20, Anton Deak 16, Karlo Gospočić 5, Noa Herčko 4, Maks Žnidarić 2, Tin Grabušić 2, Marko Grah 0, Luka Vorih 0.
III. Pretkadetska liga, 5. kolo1.2.3.4.Kraj
Samobor1421221774
Ivanić1612191461
08.03.2020. / 13:2035:2839:33
Samobor
Vito Čretni 21, Luka Žganjer 20, Ardian Seba 15, Marko Dolenac 10, Marko Musa 6, Šimun Mustafić 2, Patrik Šinkovec 0, Ivan Medić 0, Oliver Magdić Govedarica 0, Martin Bernardić 0, Martin Grgos 0, Bojan Klasan 0.
Ivanić
Bruno Belić 21, Petro Pajur 16, Lovro Jelača 9, Edo Šabanić 8, Luka Ivković 6, Jan Tomeš 1, Luka Ćurić 0, Šimun Stipić 0, Janko Jelača 0, Sven Tišljer 0, Eon Mihaljević 0.

III. Pretkadetska liga

#KlubUkp.Pob.Por.Kod kućeU gostimaKoš. post.Koš. prim.Koš. raz.Bod
1.Samobor5503 - 02 - 0377249+12810
2.Ivanić5413 - 01 - 1308232+769
3.Dugo Selo4311 - 02 - 1215173+427
4.Fortuna4222 - 00 - 2174162+126
5.Zapruđe4222 - 00 - 2201235-346
6.Univers5141 - 20 - 2210251-416
7.Cedevita Junior II4222 - 00 - 2182223-416
8.Podsused5050 - 30 - 2218314-965
9.Zabok4130 - 11 - 2147193-464

IV. Pretkadetska liga, 5. kolo

07.03.2020. 16:00Tuškanac - Dubrava II65:57
08.03.2020. 10:20Zrinjevac 1937 - Larus II22:72
11.03.2020. 19:30Dinamo Zagreb II - Ogulin69:50
11.03.2020. 20:20Medveščak II - Bosco Zagreb II39:55
IV. Pretkadetska liga, 5. kolo1.2.3.4.Kraj
Zrinjevac 1937449522
Larus II1521112572
08.03.2020. / 10:208:3614:36
Zrinjevac 1937
Nikša Baručija 6, Matko Danko 5, Gregor Pešut 4, Patrik Sefić 3, Tin Dujić 2, Lovro Jurak 2, Luka Štoter 0, Mirza Džafić 0, Juraj Danko 0, Karlo Krivić 0, Fran Stjepan Vuga 0.
Larus II
Niko Rimac 15, Borna Prlić 11, Nikola Matek 10, Marko Slivarić 9, Nikola Martnović 9, Patrik Martinovski 6, Ivan Marin Kodžoman 6, Vito Strmečki 5, Martin Babić 1.

IV. Pretkadetska liga

#KlubUkp.Pob.Por.Kod kućeU gostimaKoš. post.Koš. prim.Koš. raz.Bod
1.Larus II5413 - 01 - 1319238+819
2.Bosco Zagreb II4312 - 11 - 0240201+397
3.Ogulin4312 - 01 - 1274239+357
4.Medveščak II4220 - 12 - 1255201+546
5.Tuškanac3211 - 01 - 1179171+85
6.Dubrava II4130 - 21 - 1228227+15
7.Zrinjevac 19375050 - 30 - 2137358-2215
8.Dinamo Zagreb II3120 - 11 - 1176173+34

V. Pretkadetska liga, 5. kolo

07.03.2020. 17:00Novska - Maksimir28:66
08.03.2020. 14:00Otočac - Bosco Zagreb III61:60
10.03.2020. 19:30Samobor II - Sisak II27:93
V. Pretkadetska liga, 5. kolo1.2.3.4.Kraj
Novska688628
Maksimir281714766
07.03.2020. / 17:0014:4514:21
Novska
Teo Androšević 13, Marian Čelan 4, Luka Jakovljević 4, T Fijačko 4, Borna Kuruzović 2, M Martinović 1.
Maksimir
Lovro Gaberšek 22, Lovro Perić 18, Mihael Kolaković 8, Ismar Ćorić 7, Amar Ćorić 5, Luka Salopek 2, Filip Sviričić 2, Antun Fain 2, Filip Stapić 0, Tomislav Romac 0.
V. Pretkadetska liga, 5. kolo1.2.3.4.Kraj
Otočac1120171361
Bosco Zagreb III715182060
08.03.2020. / 14:0031:2230:38
Otočac
Karlo Vuković 28, David Tonković 6, Luka Odorčić 6, Matej Majer 6, Matej Šepac 5, Luka Žubrinić 4, Luka Vukelić 4, Ivan Bogdanić 2, Karlo Bradičić 0, Dino Tonković 0, Marin Bogdanić 0.
Bosco Zagreb III
Toma Ćorić 24, Marko Šarić 9, Ivan Matković 8, Filip Musa 8, Dominik Kovač 5, Leon Nagy 4, Roko Miličević 2, Karlo Kuga 0, Ivan Sekulić 0, Borut Barbaroša 0, Dominik Dragović 0, Vid Čavlina 0.

V. Pretkadetska liga

#KlubUkp.Pob.Por.Kod kućeU gostimaKoš. post.Koš. prim.Koš. raz.Bod
1.Maksimir5503 - 02 - 0362149+21310
2.Jaska4311 - 02 - 1205162+437
3.Sisak II4311 - 12 - 0223211+127
4.Bosco Zagreb III4131 - 00 - 3194236-425
5.Novska4131 - 30 - 0141202-615
6.Otočac4131 - 20 - 1179301-1225
7.Samobor II3030 - 00 - 3105148-433