Pretkadeti: Pregled 1.kola II. i III.Lige…

Univers - Zabok

Donosimo pregled utakmica II. i III. muške lige pretkadeta koja je startala protekli vikend.

II. Pretkadetska liga, 1. kolo

08.02.2020. 10:30 Zapad - KK Šanac 77:36
08.02.2020. 15:20 Gorica - Bosco Zagreb 63:84
08.02.2020. 19:00 Medveščak - Cibona II 91:50
02.03.2020. 21:00 Sesvete - Hermes Analitica 49:72
II. Pretkadetska liga, 1. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
Zapad 12 24 21 20 77
KK Šanac 6 12 9 9 36
08.02.2020. / 10:30 36:18 41:18
Zapad
Matija Vrljić 22, Marko Acman 15, Bruno Miličević 12, Lovro Šimić 9, Ivor Ostojić 6, Filip Vučković 5, Fabijan Starčević 4, Ivan Samardžić 3, Tin Tuba 1, Marko Stipić 0, Stjepan Gluić 0.
KK Šanac
Luka Milanović 13, Andro Frketić 7, Karlo Jakin 6, Jani Brozović 5, Petar Basta 4, Kale Marković 1, Maks Rakočević 0, Sandi Jašarević 0, Leon Katušin 0, Dorijan Mihelić 0.
II. Pretkadetska liga, 1. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
Gorica 20 14 19 10 63
Bosco Zagreb 27 19 22 16 84
08.02.2020. / 15:20 34:46 29:38
Gorica
Andrej Mudrinić 18, Borna Pereković 16, Josip Vuksan 8, Marko Baričić 6, Lovro Buzov 6, Manuel Lacić 4, Ante Tomić 3, Fran Rapaić 2, Josip Matić 0, Leon Žigrović 0.
Bosco Zagreb
Niko Bandov 24, Marat Kos 19, Luka Kustura 17, Marin Gerovac 16, Noa Palokaj 3, Niko Sekulić 3, Marko Madunović 2, Petar Peroković 0, Stipe Obradović 0.
II. Pretkadetska liga, 1. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
Medveščak 27 32 17 15 91
Cibona II 10 11 19 10 50
08.02.2020. / 19:00 59:21 32:29
Medveščak
Ivan Antun Mašić 29, Noa Golić 20, Nikša Barišić 14, Oliver Puljić 9, Borna Krištof 7, Ivor Jerkić 6, Juraj Višnjić Stupin 4, Jere Jakić 2, Jan Balala 0.
Cibona II
Nino Žarković 18, Josip Krizmanić 11, Luka Santiago Stojić 6, Luka Petranović 5, Ivan Čabraja 4, Matias Golubić 4, Luka Grubić 2, Bruno Bubalo 0, Matej Crnogorac 0, Andrija Gluhak 0.

III. Pretkadetska liga, 1. kolo

08.02.2020. 13:00 Ivanić - Cedevita Junior II 71:25
08.02.2020. 18:10 Samobor - Zapruđe 73:58
08.02.2020. 18:30 Univers - Zabok 50:56
09.02.2020. 17:15 Podsused - Dugo Selo 52:54
III. Pretkadetska liga, 1. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
Ivanić 15 28 13 15 71
Cedevita Junior II 6 5 6 8 25
08.02.2020. / 13:00 43:11 28:14
Ivanić
Petro Pajur 27, Lovro Jelača 19, Luka Ivković 8, Bruno Belić 6, Eon Mihaljević 5, Šimun Toth 4, Jan Tomeš 2, Janko Jelača 0, Sven Tišljer 0.
Cedevita Junior II
Lovro Mandić 8, Marko Zrilić 8, Igor Franjić 3, Šimun Udovičić 2, Lovro Vjekoslav Topić 2, Luka Radanović 2, Adrian Baborac 0, Emanuel Zeba 0, Miro Marković 0.
III. Pretkadetska liga, 1. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
Samobor 16 18 25 14 73
Zapruđe 15 12 18 13 58
08.02.2020. / 18:10 34:27 39:31
Samobor
Luka Žganjer 35, Vito Čretni 28, Martin Bernardić 8, Ivan Medić 2, Patrik Šinkovec 0, Marko Dolenac 0, Luka Štrkalj 0, Sven Znika 0, Marko Musa 0, Martin Grgos 0, Bojan Klasan 0, Šimun Mustafić 0.
Zapruđe
Grga Udovičić 21, Petar Grizelj 13, Bartol Crnjak 7, Jakov Filipec 6, Bruno Špehar 5, Roko Škeva 2, Roko Marković 2, Jakov Potoćnik 2, Lovre Bilušić 0, Nikola Strmotić 0.
III. Pretkadetska liga, 1. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
Univers 14 14 10 12 50
Zabok 15 11 9 21 56
08.02.2020. / 18:30 28:26 22:30
Univers
Mihael Božiček 22, Tigran Stilinović 8, David Topić 8, Ante Stipe Palić 6, Matej Ćosić 4, Antonio Karamatić 2, Fran Mojži 0, Ivan Đurić 0, Ivan Magdić 0, Ivan Arambašić 0.
Zabok
Jan Kroflin 32, Vigor Borovčak 9, Karlo Gospočić 8, Anton Deak 7, Luka Peklarić 0, Tin Grabušić 0, Roko Fiket 0, Jan Videk 0, Marko Grah 0.
III. Pretkadetska liga, 1. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
Podsused 9 13 16 14 52
Dugo Selo 13 13 10 18 54
09.02.2020. / 17:15 22:26 30:28
Podsused
Ian Brezovec 20, Ivan Brkić 17, Vid Levak 8, Toni Sačarić 5, Vid Folnović 2, Ivan Kalac 0, Zvonimir Urukalović 0, Goran Galešić 0, Karlo Mužek 0, Karlo Lazić 0.
Dugo Selo
Silvestar Frane Orešković 13, Filip Martinčić 12, Mislav Dobra 10, Luka Selak 6, Josip Šarić 6, Karlo Baričević 4, Luka Šutalo 2, Matija Kuprešak 1, Luka Josipović 0, Jure Marčinković 0.