Poraz Cibone u Laktašima…

U 24.kolu ABA lige Igokea je na svom parketu bila bolja od Cibone 88:80. Domaćini su cijelim tijekom susreta imali rezultatski prednost koju su Cibosi pokušavali dostići, a Igokea je u trećoj četvrtini u nekoliko navrata imala 11 koševa prednosti. Tricom Igora Marića na pet minuta prije kraja Cibona je došla na minus 5 (72:67), a tridesetak sekundi kasnije i na minus 4 (74:70) nakon što je Krešimir Radovčić ubacio tricu. Ukazala se prilika i za potpuni priključak, ali je spretni Jackie Carmichael ubacio četiri uzastopna poena koji su domaćine odveli prema pobjedi.

Igokeu je predvodio Marko Jošilo (15), a Steven Gray i Anthony Clemmons su dodali po 13. Kod Cibone Darko Planinić je ubacio 15, Radovčić 13 (7as), a Lovro Gnjidić 11.

Cibona već sutra (ponedjeljak) dočekuje Hermes Analiticu u 29.kolu HT Premijer lige.