Raspored prvog turnira…

I ove godine održava se PH u mini košarci za kategorije U9 i U11. Prvi dio natjecanja igra se po regijama, a po dvije najbolje ekipe (momčadi) izboriti će nastup na Završnom turniru PH.

Natjecanje regije Centar biti će održano kroz tri turnira (vikenda) nakon kojih će biti poznati klubovi koji će igrati na završnici.

Prvi turnir održava se u subotu i nedjelju, 16.-17. ožujka u dvorani OŠ Kajzerica gdje će se natjecati šest (6) klubova u kategoriji djevojčica U11, trinaest (13) klubova u kategoriji dječaka U11 i osam (8) klubova u kategoriji djevojčice/dječaci U9.

RASPORED PRVOG TURNIRA:

Djevojčice U11

Skupina A: Medveščak, Istok, Sisak
Skupina B: Folka Borovje, Orka, Medveščak II

Subota, 16.03.2019.

15.00 sati Medveščak – Sisak
15.45 sati Folka Borovje – Orka
16.30 sati Medveščak – Istok
17.15 sati  Folka Borovje – Medveščak II
18.00 sati Istok – Sisak
18.45 sati Orka – Medveščak II

Nedjelja, 17.03.2019.

9.45 sati utakmica za 1. mjesto A1 – B1
9.45 sati utakmica za 3. mjesto A2 – B2
9.45 sati utakmica za 5. mjesto A3 – B3

Dječaci U11

Skupina A: Cedevita, Novi Zagreb Bosco, Otočac
Skupina B: Dubrava, Sisak, Zapad
Skupina C: Novi Zagreb, Karlovac, Črnomerec
Skupina D:  Rudeš, Glina, Pešća, Larus

Subota, 16.03.2019.

12.00 sati Cedevita – N. Zagreb Bosco
12.00 sati Zapad – Dubrava
12.00 sati Črnomerec – Novi Zagreb
12.45 sati Cedevita – Otočac
12.45 sati Dubrava – Sisak
12.45 sati Črnomerec – Karlovac
13.30 sati Novi Zagreb – Karlovac
13.30 sati Zapad – Sisak
13.30 sati N.Zagreb Bosco – Otočac
14.15 sati Rudeš – Glina
14.15 sati Pešća – Larus
15.00 sati Pešća – Rudeš
15.00 sati Larus – Glina
16.30 sati Rudeš – Larus
16.30 sati Glina – Pešća

Nedjelja, 17.03.2019.

9.00 sati 2.A – 2.B
9.00 sati 2.C – 2.D
9.00 sati 3. A – 3.B
10.30 sati 1.A – 1.B
10.30 sati 1.C – 1.D
10.30 sati 3.C – 3. D
11.15 sati za 5. mjesto pobjednik 2.A – 2.B – pobjednik 2. C – 2. D
11.15 sati za 7. mjesto poraženi 2.A – 2.B – poraženi 2. C – 2. D
11.15 sati za 11. mjesto poraženi 3.A – 3.B – poraženi 3. C – 3. D
12.00 sati za 1. mjesto pobjednik 1.A – 1.B – pobjednik 1. C – 1. D
12.00 sati za 3. mjesto poraženi 1.A – 1.B – poraženi 1. C – 1. D
12.00 sati za 9. mjesto pobjednik 3.A – 3.B – pobjednik 3. C – 3. D

Djevojčice/ Dječaci U9

Skupina A: Sisak djevojčice, Pešća, Dubava, Cedevita
Skupina B: Rudeš, Larus, Sisak dječaci, Novi Zagreb

Subota, 16.03.2019.

15.45 sati Larus – Sisak dječaci
17.15 sati Sisak djevojčice – Dubrava
17.15 sati Črnomerec – Cedevita
19.30 sati Rudeš – Larus
19.30 sati Novi Zagreb – Sisak djevojčice
18.45 sati Cedevita – Dubrava
15.45 sati Novi Zagreb – Rudeš
18.45 sati Črnomerec – Sisak djevojčice
18.00 sati Rudeš – Sisak dječaci
18.00 sati Larus – Novi Zagreb

Nedjelja, 17.03.2019.

12.45 sati Cedevita – Sisak djevojčice
12.45 sati Črnomerec – Dubrava
14.15 sati A4 – B4
14.15 sati A3 – B3
14.15 sati A2 – B2
15.00 sati A1 – B1