Kadeti: Pregled nedjeljnih utakmica…

Bosco II - Gorica

Danas se igralo pet muških kadetskih utakmica.

II. kadetska liga

15.11.2020. 20:00Podsused - Ivanić90:63
II. kadetska liga, 4. kolo1.2.3.4.Kraj
Podsused2824201890
Ivanić1816171263
15.11.2020. / 20:0052:3438:29
Podsused
Filip Pavo Barić 30, Dražen Štrlek 15, Borna Radnić 12, Vito Vladušić 11, Ian Brezovec 10, Roko Požar 5, Maks Pavlović 5, Toni Sačarić 2, Vid Levak 0, Vid Folnović 0.
Ivanić
Lovro Jelača 17, Petro Pajur 17, Tin Acinger 14, Marko Loth 8, Bruno Belić 7, Edo Šabanić 0, Luka Ivković 0, Luka Ćurić 0.

II. kadetska liga

#KlubUkp.Pob.Por.Kod kućeU gostimaKoš. post.Koš. prim.Koš. raz.Bod
1.Podsused4402 - 02 - 0331274+578
2.Samobor5231 - 11 - 2320329-97
3.Medveščak4221 - 21 - 0325295+306
4.Ivanić4130 - 01 - 3260315-555
5.Sesvete3121 - 20 - 020920904
6.Zabok2111 - 00 - 1123146-233

III. kadetska liga

15.11.2020. 09:30Fortuna - Dinamo Zagreb II62:75
15.11.2020. 13:30Bosco Zagreb II - Gorica44:90
III. kadetska liga, 6. kolo1.2.3.4.Kraj
Fortuna1419161362
Dinamo Zagreb II2315122575
15.11.2020. / 09:3033:3829:37
Fortuna
Karlo Martinčić 33, Tin Kunjas 17, Antonio Marušić 4, Borna Bačun 3, Luka Žulj 3, Zvonimir Cindrić 2, David Mršo 0, Antun Mamuzić 0, Ante Čelić 0, Mark Domazet 0.
Dinamo Zagreb II
Roko Vrdoljak 15, Lovro Cindrić 14, Luka Batelić 13, Petar Hržina 12, Marin Mrduljaš 8, Antonio Pasarić 5, Luka Petanović 4, Filip Grizelj 3, Tin Rebić 1, Mak Barišić 0, Luka Bilić Prcić 0, Petar Tolić 0.
III. kadetska liga, 6. kolo1.2.3.4.Kraj
Bosco Zagreb II61614844
Gorica2323232190
15.11.2020. / 13:3022:4622:44
Bosco Zagreb II
Ivan Nagy 23, Mateo Držanić 5, Ivan Maznik 4, Luka Brkan 4, Berislav Maurović 2, Marko Prodanović 2, Roko Perica 2, Diego Kojundžić 2.
Gorica
Petar Brzović 19, Marko Baričić 18, Jakov Ninić 13, Jakov Gadanac 10, Ivan Vukojević 9, Andrej Mudrinić 8, Lovro Svetlošak 7, Ivan Jurenić 6, Antonio Lovrić 0, Maksimilijan Sliško 0, Vilim Dukarić 0, Ivan Žigrović 0.

III. kadetska liga

#KlubUkp.Pob.Por.Kod kućeU gostimaKoš. post.Koš. prim.Koš. raz.Bod
1.Zapruđe7614 - 02 - 1432326+10613
2.Dinamo Zagreb II6603 - 03 - 0501322+17912
3.Gorica7523 - 12 - 1495355+14012
4.Pešća6421 - 13 - 1392252+14010
5.Dugo Selo7341 - 22 - 2399367+3210
6.Univers7160 - 31 - 3246578-3328
7.Fortuna6150 - 31 - 2288417-1297
8.Bosco Zagreb II6060 - 40 - 2270406-1366

IV. kadetska liga

15.11.2020. 10:30Zapad II - Medveščak II91:48
15.11.2020. 10:45Jaska - Mladost II49:84
IV. kadetska liga, 6. kolo1.2.3.4.Kraj
Zapad II3321201791
Medveščak II814101648
15.11.2020. / 10:3054:2237:26
Zapad II
Ante Dizdar 28, Matija Vrljić 25, Benjamin Debeljuh 15, Marko Acman 10, Dominik Bošković 9, Roko Lučić 2, Lovro Šimić 2, Stjepan Gluić 0, Marin Kelava 0.
Medveščak II
Niko Rimac 12, Ivor Jerkić 11, Ante Skelin 11, Juraj Višnjić Stupin 5, Šime Jusup 5, Pavel Bilić 2, Gabriel Kuzmić 2, Grga Kozinović Cavrić 0, Oliver Puljić 0, S Jelić 0.
IV. kadetska liga, 6. kolo1.2.3.4.Kraj
Jaska1010151449
Mladost II1823281584
15.11.2020. / 10:4520:4129:43
Jaska
David Birač 33, Bruno Kolarić 14, Mislav Ivančić 1, Mihael Badanjak 1, Theo Petar Blažinčić 0, Borna Staničić 0, Marin Šaban 0, Luka Štimac 0, Filip Tutek 0, Ante Marušić 0, Luka Radić 0, R Fabijančić 0.
Mladost II
Fran Mužar 13, Damjan Crnković 13, Karlo Grbić 12, Martin Solenički 11, Bruno Krajinović 10, Andrija Ivandić 8, Mark Hercigonja 7, Patrik Raguž 6, Noa Brdar 2, Tin Grčević 2, Karlo Marić 0, Toni Grdović 0.

IV. kadetska liga

#KlubUkp.Pob.Por.Kod kućeU gostimaKoš. post.Koš. prim.Koš. raz.Bod
1.Mladost II5502 - 03 - 0403248+15510
2.Cibona II5413 - 01 - 1415321+949
3.Zapad II4402 - 02 - 0354176+1788
4.Ogulin5321 - 12 - 1365357+88
5.Medveščak II6242 - 20 - 2413408+58
6.Jaska5231 - 21 - 1240312-727
7.Larus4130 - 21 - 1279329-505
8.Maksimir5050 - 20 - 3172414-2425
9.Tuškanac3030 - 10 - 2134210-763