Furnir kod Škrljeva živio prvo poluvrijeme…

U 29.kolu HT Premijer lige Adria Oil Škrljevo je na svom parketu nadigrao Furnir 97:81. Dubravaši su nadu u dobar rezultat gajili do prve minute treće četvrine (52:51), a onda su potonuli što su domaćini obilato iskoristili i bez ozlijeđenih Pilepića i Arslanagića upisali uvjerljivu pobjedu.

Nakon izjednačene prve četvrtine (24:24) do prve prednosti Furnir je stigao na startu druge četvrtine kada je Mihajlo Jerković ubacio za 26:24. Najbolje minute Dubravaša uslijedile su sredinom druge četvrtine kada su Petar Perić i Ante Smolić kreirali seriju 9:0 za prednost 37:31. Brzo su se domaćini vratili u prednost i na poluvremenu uz 12 poena Robertsona i 10 Barnjaka imali +4 (52:48).

Furnir je treću četvrtinu otvorio tricom Jerkovića za mini zaostatak (52:51), a to je ujedno bio i posljednji bljesak gostiju jer je Adria Oil Škrljevo serijom 16:4 preko Jure Gunjine i Antonia Bobana prvo stiglo do 13 razlike (68:55), a do kraja treće četvrtine i do +19 (81:62). Nije to bio kraj padu Dubravaša koji su loše otvorili i posljednju četvrtinu kada su domaćini imali i +25 (87:62).

Domaćine su predvodili Gunjina (20), Barnjak (19) i Robertson (16), a kod Furnira bolji od ostalih su bili Jerković (19) i Smolić (18).