U 7.kolu HT Premijer lige... Cibona lako s Hermes Analiticom…

U prvoj utakmici 7.kola HT Premijer lige Cibona je kao gost u KC Dražen Petrović nadigrala Hermes Analiticu 111:70. Očekivano nije bilo velike neizvjesnosti u susretu gdje su Analitičari priključak držali do prvih minuta druge četvrtine (19:22) kada Cibona radi seriju 16:4, a na poluvremenu ima 22 razlike (52:30). U nastavku su Cibosi predvođeni Filipom Bundovićem (17), te Maticom Rebecom i Rokom Prkačinom (13) rutinski susret priveli kraju. Kod Analitičara bolji od ostalih Franko Kalpić (15), Filip Kordić (13) i Julijan Rajič (12).

”Imali smo korektnu utakmicu i upisali još jednu pobjedu u HT Premijer ligi. Svi su dobili određenu minutažu. Svojim smo pristupom pokazali kako poštujemo Hermes Analiticu. Sad imamo nekoliko dana da se spremimo za Budućnost jer nam za vikend slijedi gostovanje u Podgorici.”..kazao je trener Cibone Ivan Velić.