ABA: Bundović pogodio četvrtu pobjedu Cibone…

Cibona je košem Filipa Bundovića u posljednjoj sekundi u Domu Dražena Petrovića svladala Koper Primorsku 80:78 i upisala treću uzastopnu, a četvrtu pobjedu u ABA ligi ove sezone. Zanimljiva utakmica u kojoj nije bilo veće prednosti na obje strane, a Cibona je na krilima raspoloženog Ivana Novačića imala 7 razlike (48:41) u završnici prvog poluvremena. Gosti su držali priključak, a nakon trice Marka Jagodića-Kuridže poveli 76:72 na ulasku u posljednje četiri minute. Tada je opet stvari u svoje ruke preuzeo Novačić koji je doveo Cibose do izjednačenja, a spomenuti pobjednički koš zabio Bundović.

Novačić je s 28 poena i 6 skokova bio daleko najefikasniji Cibos. Bundović i Toni Katić su ubacili po 11, Marin Rozić 10, a Josip Bilinovac 8 poena. Kod gostiju Lance Harris je ubacio 14, a bivši Cibosi Žan Mark Šiško (12) i Kuridža (11).

Cibona će nastavak niza u ABA ligi tražiti u petak (17.00) kada će u Domu sportova ugostiti Igokeu.