Lista strijelaca

Strijelci: III. kadetska liga

# Igrač Klub Ut. Koš.
1. Roberto Mazarekić Univers 3 70
2. Filip Bikić Ogulin 3 69
3. Ivan Lovrinić KK Šanac 2 45
4. Toma Rukavina Maksimir 3 43
5. Jakov Križan Univers 3 43
6. Juraj Golemac Rudeš II 2 42
7. Toni Mavrović KK Šanac 2 42
8. Bartol Matolić Maksimir 3 41
9. Tin Talan Univers 3 41
10. Tin Breber Maksimir 2 41
11. Fran Božić Pešća 3 40
12. Fran Remenar Pešća 3 36
13. Franjo Novosel Cedevita Junior - Agrodalm 2 36
14. Niko Škrobot Cedevita Junior - Agrodalm 2 27
15. Jan Štimac Pešća 2 27
16. Mateo Car KK Šanac 2 25
17. Zlatan Mehmedović Pešća 3 23
18. Antonio Muža KK Šanac 2 23
19. Roko Matek Rudeš II 2 22
20. Ivan Hasan Ogulin 3 22
21. Roko Ivanković Rudeš II 2 21
22. Jan Mavrović KK Šanac 2 19
23. Luka Klemen Pešća 2 18
24. Šimun Gerovac Ogulin 3 16
25. Ivor Hudurović Ogulin 3 15
26. Karlo Alvir Pešća 2 15
27. Luka Vučetić KK Šanac 2 15
28. Antonio Mamić Univers 2 14
29. Bruno Ikanović Maksimir 3 14
30. Ivan Jambrečić Pešća 3 14
31. Franko Gluhović Rudeš II 1 14
32. Ivan Ćudina Rudeš II 2 14
33. Ante Prgomet Maksimir 3 12
34. Luka Babić Rudeš II 2 11
35. Blaž Nenezić Pešća 3 11
36. Mislav Popović Univers 3 11
37. Tomislav Brnčić Maksimir 2 10
38. David Balešević Rudeš II 2 10
39. Leon Vidaković Ogulin 3 9
40. Luka Bilić - Prcić Rudeš II 2 8
41. Max Talan Univers 1 8
42. Stipe Roko Cvjetković Cedevita Junior - Agrodalm 2 7
43. Sven Raić Rudeš II 2 7
44. M Zrilić Cedevita Junior - Agrodalm 1 7
45. Ivan Kremljak Cedevita Junior - Agrodalm 1 6
46. Sandro Kliškinjić Pešća 3 6
47. Blaž Bužak Cedevita Junior - Agrodalm 2 6
48. Dario Herceg Pešća 3 6
49. Marko Osmokrović Cedevita Junior - Agrodalm 1 5
50. Marko Zrilić Cedevita Junior - Agrodalm 2 5
51. Jurica Tešija Rudeš II 2 4
52. Jakov Kučinić Ogulin 3 4
53. Mile Blažanin Maksimir 2 4
54. Petar Kljajić Ogulin 3 4
55. Petar Mazarekić Univers 3 4
56. Tigran Stilinović Univers 2 3
57. Ismar Ćorić Maksimir 3 3
58. Sven Mahmet Maksimir 2 2
59. Dario Lovrić Ogulin 3 2
60. Nenad Marjanović Ogulin 3 2
61. David Topić Univers 2 2
62. Tibor Mrvoš Ogulin 3 2
63. Fran Zadro Cedevita Junior - Agrodalm 1 2
64. Karlo Hasičević Maksimir 3 2
65. Mihael Božiček Univers 3 2
66. Petar Jokanović Rudeš II 1 2
67. Borna Elez Pešća 2 2
68. Ivan Luštica Pešća 2 2
69. Antonio Stopić Cedevita Junior - Agrodalm 1 1
70. Mateo Sudar Rudeš II 1 1