III. Pretkadetska liga

Poredak

# Klub Ukp. Pob. Por. Kod kuće U gostima Koš. post. Koš. prim. Koš. raz. Bod
1. Ivanić 2 2 0 1 - 0 1 - 0 136 77 +59 4
2. Samobor 2 2 0 1 - 0 1 - 0 146 100 +46 4
3. Zapruđe 2 1 1 1 - 0 0 - 1 115 127 -12 3
4. Zabok 2 1 1 0 - 1 1 - 0 98 123 -25 3
5. Cedevita Junior II 2 1 1 1 - 0 0 - 1 69 112 -43 3
6. Dugo Selo 1 1 0 0 - 0 1 - 0 54 52 +2 2
7. Univers 2 0 2 0 - 1 0 - 1 91 100 -9 2
8. Podsused 2 0 2 0 - 2 0 - 0 104 119 -15 2
9. Fortuna 1 0 1 0 - 0 0 - 1 54 57 -3 1

Raspored

1. kolo
08.02.2020 13:00 Ivanić - Cedevita Junior II 71:25
08.02.2020 18:10 Samobor - Zapruđe 73:58
08.02.2020 18:30 Univers - Zabok 50:56
09.02.2020 17:15 Podsused - Dugo Selo 52:54
2. kolo
15.02.2020 15:10 Zapruđe - Fortuna 57:54
15.02.2020 15:30 Zabok - Samobor 42:73
16.02.2020 10:30 Cedevita Junior II - Univers 44:41
16.02.2020 20:00 Podsused - Ivanić 52:65
3. kolo
22.02.2020 18:00 Univers - Podsused
23.02.2020 13:00 Fortuna - Zabok
23.02.2020 13:20 Samobor - Cedevita Junior II
23.02.2020 14:00 Ivanić - Dugo Selo
4. kolo
29.02.2020 20:00 Podsused - Samobor
29.02.2020 20:00 Ivanić - Univers
29.02.2020 20:00 Dugo Selo - Zapruđe
29.02.2020 20:00 Cedevita Junior II - Fortuna
5. kolo
07.03.2020 20:00 Fortuna - Podsused
07.03.2020 20:00 Univers - Dugo Selo
07.03.2020 20:00 Zapruđe - Zabok
07.03.2020 20:00 Samobor - Ivanić
6. kolo
14.03.2020 20:00 Ivanić - Fortuna
14.03.2020 20:00 Univers - Samobor
14.03.2020 20:00 Dugo Selo - Zabok
14.03.2020 20:00 Cedevita Junior II - Zapruđe
7. kolo
21.03.2020 20:00 Zabok - Cedevita Junior II
21.03.2020 20:00 Fortuna - Univers
21.03.2020 20:00 Zapruđe - Podsused
21.03.2020 20:00 Samobor - Dugo Selo
8. kolo
28.03.2020 20:00 Dugo Selo - Cedevita Junior II
28.03.2020 20:00 Ivanić - Zapruđe
28.03.2020 20:00 Samobor - Fortuna
28.03.2020 20:00 Podsused - Zabok
9. kolo
04.04.2020 20:00 Zapruđe - Univers
04.04.2020 20:00 Fortuna - Dugo Selo
04.04.2020 20:00 Zabok - Ivanić
04.04.2020 20:00 Cedevita Junior II - Podsused
10. kolo
18.04.2020 20:00 Cedevita Junior II - Ivanić
18.04.2020 20:00 Dugo Selo - Podsused
18.04.2020 20:00 Zabok - Univers
18.04.2020 20:00 Zapruđe - Samobor
11. kolo
25.04.2020 20:00 Samobor - Zabok
25.04.2020 20:00 Ivanić - Podsused
25.04.2020 20:00 Univers - Cedevita Junior II
25.04.2020 20:00 Fortuna - Zapruđe
12. kolo
02.05.2020 20:00 Cedevita Junior II - Samobor
02.05.2020 20:00 Dugo Selo - Ivanić
02.05.2020 20:00 Zabok - Fortuna
02.05.2020 20:00 Podsused - Univers
13. kolo
09.05.2020 20:00 Samobor - Podsused
09.05.2020 20:00 Zapruđe - Dugo Selo
09.05.2020 20:00 Univers - Ivanić
09.05.2020 20:00 Fortuna - Cedevita Junior II
14. kolo
16.05.2020 20:00 Dugo Selo - Univers
16.05.2020 20:00 Zabok - Zapruđe
16.05.2020 20:00 Ivanić - Samobor
16.05.2020 20:00 Podsused - Fortuna
15. kolo
23.05.2020 20:00 Samobor - Univers
23.05.2020 20:00 Zapruđe - Cedevita Junior II
23.05.2020 20:00 Fortuna - Ivanić
23.05.2020 20:00 Zabok - Dugo Selo
16. kolo
30.05.2020 20:00 Cedevita Junior II - Zabok
30.05.2020 20:00 Dugo Selo - Samobor
30.05.2020 20:00 Univers - Fortuna
30.05.2020 20:00 Podsused - Zapruđe
17. kolo
06.06.2020 20:00 Cedevita Junior II - Dugo Selo
06.06.2020 20:00 Zabok - Podsused
06.06.2020 20:00 Fortuna - Samobor
06.06.2020 20:00 Zapruđe - Ivanić
18. kolo
13.06.2020 20:00 Podsused - Cedevita Junior II
13.06.2020 20:00 Ivanić - Zabok
13.06.2020 20:00 Univers - Zapruđe
13.06.2020 20:00 Dugo Selo - Fortuna