II. Kadetska liga

Poredak

# Klub Ukp. Pob. Por. Kod kuće U gostima Koš. post. Koš. prim. Koš. raz. Bod
1. Medveščak 13 11 2 7 - 0 4 - 2 1222 705 +517 24
2. Zapad 13 11 2 5 - 1 6 - 1 1103 644 +459 24
3. Cedevita Junior II 13 10 3 7 - 1 3 - 2 1187 887 +300 23
4. Sisak 13 10 3 6 - 1 4 - 2 1040 928 +112 23
5. Petrinja 13 9 4 8 - 1 1 - 3 984 827 +157 22
6. Zabok 13 9 4 5 - 2 4 - 2 1003 948 +55 22
7. BSU Team 13 6 7 3 - 2 3 - 5 939 965 -26 19
8. Samobor 13 6 7 3 - 3 3 - 4 941 987 -46 19
9. Zapruđe 13 5 8 4 - 3 1 - 5 751 907 -156 18
10. Ivanić 13 4 9 3 - 4 1 - 5 793 972 -179 17
11. Podsused 13 4 9 3 - 3 1 - 6 735 1005 -270 17
12. Fortuna 13 3 10 2 - 2 1 - 8 815 975 -160 16
13. Gorica 13 3 10 2 - 4 1 - 6 760 960 -200 16
14. Bosco Zagreb II 13 0 13 0 - 6 0 - 7 589 1152 -563 13

Raspored

1. kolo
28.09.2019 10:00 Sisak - Fortuna 86:83 P
28.09.2019 15:00 Ivanić - Samobor 59:54
28.09.2019 17:00 Medveščak - Podsused 117:32
29.09.2019 11:00 Zapruđe - Cedevita Junior II 58:90
29.09.2019 11:20 Gorica - Zapad 42:85
08.10.2019 16:00 Petrinja - Bosco Zagreb II 114:55
01.02.2020 15:30 Zabok - BSU Team 100:73
2. kolo
05.10.2019 13:30 Petrinja - Fortuna 77:51
06.10.2019 11:00 Medveščak - Gorica 98:34
06.10.2019 12:15 Cedevita Junior II - Sisak 93:66
06.10.2019 12:45 Zapad - Zabok 85:51
06.10.2019 15:20 Samobor - Bosco Zagreb II 93:40
06.10.2019 16:00 Ivanić - Podsused 84:68
21.11.2019 18:30 BSU Team - Zapruđe 82:50
3. kolo
12.10.2019 14:00 Zabok - Medveščak 51:97
12.10.2019 14:15 Zapruđe - Zapad 40:87
12.10.2019 15:00 Petrinja - Cedevita Junior II 88:74
12.10.2019 15:20 Gorica - Ivanić 69:68
13.10.2019 12:30 Bosco Zagreb II - Fortuna 57:77
13.10.2019 16:00 Podsused - Samobor 62:84
05.12.2019 20:30 Sisak - BSU Team 91:86
4. kolo
16.10.2019 21:00 Zapad - Sisak 82:51
19.10.2019 15:10 Samobor - Fortuna 80:65
19.10.2019 19:00 Medveščak - Zapruđe 108:54
19.10.2019 20:00 Ivanić - Zabok 66:80
20.10.2019 12:15 Cedevita Junior II - Bosco Zagreb II 117:45
20.10.2019 16:15 Podsused - Gorica 48:63
21.12.2019 14:30 Petrinja - BSU Team 70:71
5. kolo
26.10.2019 15:00 Petrinja - Zapad 73:65
26.10.2019 16:00 Zabok - Podsused 81:66
26.10.2019 18:20 Gorica - Samobor 51:74
27.10.2019 12:15 Cedevita Junior II - Fortuna 100:73
27.10.2019 14:20 Zapruđe - Ivanić 70:50
27.10.2019 20:00 Sisak - Medveščak 84:82
28.11.2019 18:20 Bosco Zagreb II - BSU Team 42:78
6. kolo
05.11.2019 21:00 Samobor - Cedevita Junior II 73:110
09.11.2019 14:15 Podsused - Zapruđe 54:52 P
10.11.2019 10:20 Gorica - Zabok 67:91
10.11.2019 11:00 Medveščak - Petrinja 70:60
10.11.2019 19:45 Zapad - Bosco Zagreb II 114:23
14.11.2019 20:30 Ivanić - Sisak 73:81
02.02.2020 16:20 BSU Team - Fortuna 66:53
7. kolo
16.11.2019 11:00 Sisak - Podsused 96:41
16.11.2019 13:00 Cedevita Junior II - BSU Team 94:63
16.11.2019 14:30 Bosco Zagreb II - Medveščak 26:93
16.11.2019 15:30 Zabok - Samobor 67:73
16.11.2019 17:00 Petrinja - Ivanić 68:51
17.11.2019 14:30 Zapruđe - Gorica 44:40
17.11.2019 17:30 Fortuna - Zapad 44:78
8. kolo
23.11.2019 11:30 Ivanić - Bosco Zagreb II 74:62
23.11.2019 15:20 Samobor - BSU Team 83:74
23.11.2019 15:30 Zabok - Zapruđe 86:65
23.11.2019 17:00 Medveščak - Fortuna 101:49
24.11.2019 11:15 Podsused - Petrinja 67:53
24.11.2019 16:00 Zapad - Cedevita Junior II 71:63
25.11.2019 21:00 Gorica - Sisak 63:76
9. kolo
30.11.2019 14:00 Fortuna - Ivanić 73:67
30.11.2019 16:20 BSU Team - Zapad 47:90
30.11.2019 18:20 Zapruđe - Samobor 68:59
01.12.2019 12:30 Cedevita Junior II - Medveščak 95:92 P
01.12.2019 13:30 Bosco Zagreb II - Podsused 55:73
01.12.2019 17:30 Sisak - Zabok 100:72
01.12.2019 20:15 Petrinja - Gorica 78:56
10. kolo
05.12.2019 20:30 Ivanić - Cedevita Junior II 45:87
07.12.2019 15:15 Gorica - Bosco Zagreb II 83:45
07.12.2019 16:10 Zapruđe - Sisak 50:65
07.12.2019 17:00 Medveščak - BSU Team 84:68
08.12.2019 13:50 Samobor - Zapad 53:91
08.12.2019 20:15 Podsused - Fortuna 63:54
31.01.2020 17:30 Zabok - Petrinja 71:58
11. kolo
14.12.2019 10:00 Fortuna - Gorica 62:55
14.12.2019 12:00 Sisak - Samobor 100:81
14.12.2019 14:30 Petrinja - Zapruđe 97:61
14.12.2019 16:20 BSU Team - Ivanić 67:76
15.12.2019 12:00 Cedevita Junior II - Podsused 91:65
15.12.2019 14:15 Bosco Zagreb II - Zabok 45:79
15.12.2019 14:30 Zapad - Medveščak 48:74
12. kolo
11.01.2020 14:20 Samobor - Medveščak 65:119
18.01.2020 11:15 Zapruđe - Bosco Zagreb II 79:39
18.01.2020 15:30 Zabok - Fortuna 85:81
18.01.2020 16:00 Ivanić - Zapad 41:106
19.01.2020 20:15 Podsused - BSU Team 54:74
23.01.2020 21:00 Cedevita Junior II - Gorica 101:59
26.01.2020 18:00 Sisak - Petrinja 66:67
13. kolo
19.01.2020 15:30 Petrinja - Samobor 81:69
25.01.2020 11:30 Fortuna - Zapruđe 50:60
25.01.2020 17:00 Medveščak - Ivanić 87:39
25.01.2020 20:00 Bosco Zagreb II - Sisak 55:78
26.01.2020 12:00 Cedevita Junior II - Zabok 72:89
26.01.2020 12:30 Zapad - Podsused 101:42
28.01.2020 21:00 BSU Team - Gorica 90:78