U12 Prvenstvo Hrvatske

Mini košarka, PH: Pregled prvog dana…

U dvorani OŠ Kajzerica startao je prvi dan I.turnira PH u mini košarci regije Centar za djačake i djevojčice U11, te mješovitog turnira U9. Donosimo pregled rezultata i raspored za nedjelju 17.ožujka.

PREGLED PRVOG DANA:

Djevojčice U11

Skupina A: Medveščak, Istok, Sisak
Skupina B: Folka Borovje, Orka, Medveščak II

Subota, 16.03.2019.

Medveščak – Sisak   30:16  

Medveščak: Matijević 4, Matanović, Krajnik, Komljenović 1, M.Gavran 4, Čavlina 2, Horvat 9, M.Gavran 2, Novaković, Vajda, Medić 3, Baričević 5, Matanović, Marinović.
Sisak: Marković, Tumpak 3, Gec, Cetinjan 4, K.Štidrić, E.Štidrić, Čorak 3, Petrović 2, Pavić 2, Šprišić, Suljanović 2 Buljan.

Medveščak – Istok   57:6

Medveščak: Matijević 12, Matanović 2, Krajnik, Komljenović 11, M.Gavran 1, Čavlina, Horvat 7, M.Gavran 2, Novaković 6, Vajda 4, Medić 8, Baričević 4, Matanović, Marinović.
Istok: Peršec, Vojnović, Jambrek, Baletić, Bonić, Buntak, Kusanović 6, Lozić, Muđek, Ljevar, Studen.

Folka Borovje – Orka  36:12

Folka Borovje: Barić, Mlinar, Todorović 3, Broz 2, Zadravec 2, Majić, Gažić 17, Đidara 4, Duić, Petrović, Bartolec.
Orka: Krešić, Ćibarić 3, Anamarija, Bošnjak 5, Jelečki, Lovrenović, Križanac 3, Kaluđer 1, Čvrčić-Baldini, M.Marčinković, Meštrović, M.Marčinković.

Folka Borovje – Medveščak II  29:5  

Folka Borovje: Barić, Mlinar, Todorović, Broz, Zadravec 7, Majić, Gažić 8, Đidara 4, Duić 6, Petrović 2, Bartolec 2.
Medveščak II: Prelec, Pinžir, Marjanica, Kramarić, Erceg, Kršto 3, Jereb, Birin 2, Krnić, Drnovšek, Papić.

Orka – Medveščak II   15:8

Orka: Krešić, Ćibarić 1, Bošnjak 10, Anamarija 2, Jelečki, Lovrenović, Križanac 2, Kaluđer, Čvrčić-Baldini, M.Marčinković, Meštrović, M.Marčinković.
Medveščak II: Prelec, Pinžir 2, Marjanica, Kramarić, Erceg, Kršto 2, Jereb, Birin 4, Krnić, Drnovšek, Papić.

Istok – Sisak  13:21  

Istok
: Peršec, Vojnović, Jambrek 2, Baletić, Bonić 2, Buntak 1, Kusanović 6, Lozić, Muđek, Ljevar, Studen.
Sisak: Marković, Tumpak 2, Gec 2, Cetinjan, K.Štidrić 2, E.Štidrić 2, Čorak, Petrović 6, Pavić 4, Šprišić, Suljanović, Buljan 3.

Nedjelja, 17.03.2019.

9.45 sati utakmica za 1. mjesto A1 – B1 / Medveščak – Folka Borovje
9.45 sati utakmica za 3. mjesto A2 – B2 / Sisak – Orka
9.45 sati utakmica za 5. mjesto A3 – B3 / Istok – Medveščak II

Dječaci U11

Skupina A: Cedevita, Novi Zagreb Bosco, Otočac
Skupina B: Dubrava, Sisak, Zapad
Skupina C: Novi Zagreb, Karlovac, Črnomerec
Skupina D:  Rudeš, Glina, Pešća, Larus

Subota, 16.03.2019.

Cedevita – Novi Zagreb Bosco   44:17

Cedevita: Grbić 7, Dujaković 4, Vrdoljak 10, Božić 4, Skledar, Olah 2, Šrbašić, Musa 4, Sirovina 2, Kirigin, Krizmanić, Grašo 6, Zrilić, Poljak 5.
Novi Zagreb Bosco: Miočić 2, Dacer 1, Dabanović, Lazić, Čepel, Samardžić, Perić 7, Perčulija 4, Stipetić 2, Lončar 1, Magdić.

Zapad – Dubrava  13:24

Zapad: Cvišić, Naglić 10, Šaravanja, Bradić, Lučić, Lončar, Toman 1, Maršanić, Lacić, Sajković, Vujnović.
Dubrava: Mandić 5, Umičević 5, Koceić, Jagar 2, Divić, Hrvojić, Jelača 3, Jakšić, Jeličić 2, Zebec 7, Marić.

Črnomerec – Novi Zagreb 20:68

Črnomerec: Škugor 2, Čičko, Lučić 2, Igrc, Bilić, Prpić, Jelčić, Sever 4, Korboni, Garac 12, Bošković.
Novi Zagreb Bosco: Vrkljan 13, Kozina, Gudelj 8, Kršić 13, Mlakar 5, Đuretek 2, Brodar Tomljanović 10, Cvitković 10, Kelava 2, Zanki 5, Gašparac.

Cedevita – Otočac  52:13

Cedevita: Grbić 6, Dujaković 2, Vrdoljak 10, Božić 2, Skledar, Olah 10, Šrbašić, Musa 2, Sirovina, Kirigin 2, Krizmanić, Grašo 5, Zrilić 4, Poljak 9.
Otočac: G.Šporčić, M.Šporčić, Bešanić, Cvitković, Ostović, Odorčić 9, Dovođa, Marković 4, Bogdanić, Mlinarić.

Dubrava – Sisak  42:16

Dubrava: Mandić 7, Umičević 2, Koceić 4, Jagar 4, Divić 11, Hrvojić, Jelača 2, Jakšić, Jeličić 2, Zebec 8, Marić 2.
Sisak: Zaborac 4, Baltić 2, Cvijanović, Čića, Stipić, Solomun 6, Marčec, Ahmetović, Pazaić, Vukašinović, Probst 2.

Črnomerec – Karlovac  23:19

Črnomerec: Škugor, Čičko, Lučić 13, Igrc 4, Bilić, Prpić, Jelčić 1, Sever 4, Korboni, Garac 1, Bošković.
Karlovac: Sandrin, Marinčić, Pavlić 2, Jančić, Vukošić, Odak 2, Fi.Benić, Ravnjak, Jurić 1, Fr.Benić 14.

Novi Zagreb – Karlovac  49:8

Novi Zagreb: Vrkljan 5, Kozina, Gudelj 1, Kršić 11, Mlakar 1, Đuretek, Brodar Tomljanović 16, Cvitković 10, Kelava 4, Zanki 8, Gašparac 3.
Karlovac: Sandrin, Marinčić, Pavlić 2, Jančić, Vukošić, Odak, Fi.Benić, Ravnjak, Jurić 6, Fr.Benić 2.

Zapad – Sisak   19:16

Zapad: Cvišić 4, Naglić 6, Šaravanja, Bradić, Lučić, Lončar 2, Toman 3, Maršanić, Lacić 4, Sajković, Vujnović.
Sisak: Zaborac 2, Baltić 2, Cvijanović, Čića 2, Stipić 4, Solomun 2, Marčec, Ahmetović, Pazaić, Vukašinović 2, Probst 2.

Novi Zagreb Bosco – Otočac 49:19

Novi Zagreb Bosco: Miočić 4, Dacer 2, Dabanović 2, Lazić, Čepel 2, Samardžić 2, Perić 8, Perčulija 6, Stipetić 3, Lončar 16, Magdić 4.
Otočac: G.Šporčić, M.Šporčić, Bešanić, Cvitković, Ostović, Odorčić 19, Dovođa, Marković, Bogdanić, Mlinarić.

Rudeš – Glina  19:10

Rudeš: Markus 8, Lončar, Balešević, Cvirn, Brčić 2, Ostojić, Habek, Salmanić 4, Majurić, Šunjo 4, Veža, Goleš, Magić 1.
Glina: Ćošić, F.Raič, Drekić 2, Mihaljević 2, Oršulić, Kukoleča, Drakulić 4, D.Raič 2, Bačurin, Antunović, Grdić, Ćosić.

Pešća – Larus  20:16 

Pešća: Kikaš, Zečević 2, Kladarić 4, Mateković, Hunski 4, Bedić 5, Čović 1, Gabrić 1, Ružić, Lugarić, Vlah 2, Dubovečak, Reba, Crnek, Cerovac.
Larus: Šiletić, Martinovski, Vugrin 2, Častek, Štruklec 4, Lukač, Radas, Ciboci, Divjak 4, Vrdoljak, Pivarski 6.

Pešća – Rudeš  26:22

Pešća: Kikaš 3, Zečević, Kladarić, Mateković 4, Hunski, Bedić 2, Čović 7, Gabrić 2, Ružić, Lugarić 4, Vlah 4, Dubovečak, Rebar, Crnek, Cerovac.
Rudeš: Markus, Gunjača 6, Lončar 6, Balešević, Cvirn, Brčić 3, Ostojić, Habek, Salmanić 2, Majurić, Šunjo 3, Veža 2, Goleš, Magić.

 Larus – Glina  19:2

Larus: Šiletić, Martinovski 2, Vugrin 1, Častek 2, Štruklec 1, Lukač, Radas, Ciboci 8, Divjak 3, Vrdoljak, Pivarski 2.
Glina: Ćošić, F.Raič, Drekić, Mihaljević 2, Oršulić, Kukoleča, Drakulić, D.Raič, Bačurin, Antunović, Grdić, Ćosić.

Rudeš – Larus   33:12

Rudeš: Markus, Gunjača 12, Lončar 6, Balešević, Cvirn, Brčić, Ostojić, Habek, Salmanić, Majurić 2, Šunjo 6, Veža 2, Goleš 2, Magić 2.
Larus: Šiletić, Martinovski, Vugrin 2, Častek 2, Štruklec, Lukač, Radas, Ciboci, Divjak 4, Vrdoljak, Pivarski 2.

Glina – Pešća  18:36

Glina: Ćošić, F.Raič, Drekić, Mihaljević 14, Oršulić, Kukoleča, Drakulić 4, D.Raič, Bačurin, Antunović, Grdić, Ćosić.
Pešća: Kikaš 2, Zečević 2, Kladarić 8, Mateković, Hunski 4, Bedić 6, Čović 6, Gabrić, Ružić, Lugarić 2, Vlah, Dubovečak, Rebar 6, Crnek, Cerovac.

Nedjelja, 17.03.2019.

9.00 sati  2.A/Novi Zagreb Bosco – 2.B/Zapad
9.00 sati 2.C /Črnomerec– 2.D/Rudeš
9.00 sati 3. A/Otočac – 3.B/Sisak
10.30 sati 1.A/Cedevita – 1.B/Dubrava
10.30 sati 1.C /Novi Zagreb– 1.D/Pešća
10.30 sati 3.C/Karlovac– 3. D/Larus
11.15 sati za 5. mjesto pobjednik 2.A – 2.B – pobjednik 2. C – 2. D
11.15 sati za 7. mjesto poraženi 2.A – 2.B – poraženi 2. C – 2. D
11.15 sati za 11. mjesto poraženi 3.A – 3.B – poraženi 3. C – 3. D
12.00 sati za 1. mjesto pobjednik 1.A – 1.B – pobjednik 1. C – 1. D
12.00 sati za 3. mjesto poraženi 1.A – 1.B – poraženi 1. C – 1. D
12.00 sati za 9. mjesto pobjednik 3.A – 3.B – pobjednik 3. C – 3. D

Djevojčice/ Dječaci U9

Skupina A: Sisak djevojčice, Črnomerec, Dubrava, Cedevita
Skupina B: Rudeš, Larus, Sisak dječaci, Novi Zagreb

Subota, 16.03.2019.

Larus – Sisak dječaci  11:5

Larus: Živković, Brnjac, Dolar, Delić, Ramljak 6, Ružičić 3, Konačić, Šoštarić 2, Kralj, Lučev, Pavičin.
Sisak: Čakširan 3, Niković, Anđić, Ramić, Cvitić, Klarić, Mlađenović, Kostelac, Papić 2, Henić.

Sisak djevojčice – Dubrava  4:9

Sisak: Grahovac, Bobetko, Čipor, Jakopinec 2, Mesić, Cetinjan, Erceg, Ožegović, Malović, Medaković, Vranešević 2, Lađević.
Dubrava: Težak, Pešut 1, Matić 5, Kljajić 2, Bodrožić 1, Višić, Žigić, Jurić, Jolić, Novosel, Berić, Karadakić, Kranjčević.

Črnomerec – Cedevita  2:45

Črnomerec: Đurak 2, Osmanlić, Čičko, M.Osmanlić, Čotić, Božan, Šoprek, Cindrić, Hadžić, Penić.
Cedevita: Kern 4, Maršić 1, Šuto, Sučec 4, Gradašević, Bobić 4, Knaus 2, Bašić 2, Brkan, Kliškinjić 12, Primorac 8, Mrkonjić 4, Groić, Horvat 1, Orgulan 2, Topić.

Rudeš – Larus  10:15

Rudeš: Gusić 2, Jovanović, Tirić 4, Dešić, Ličina, Frančić 3, Barbarić 1, Zorić, Primorac, K.Grabarić, L.Grabarić.
Larus: Živković 2, Brnjac, Dolar, Delić 2, Ramljak 11, Ružičić, Konačić, Šoštarić, Kralj, Lučev, Pavičin.

Novi Zagreb – Sisak dječaci   24:8

Novi Zagreb: Čulić, Garma, Wolfl, Bublić, Vojnović, Plavetić, Jurišinac, Petrušić, Kokolić, J.Jurišić.
Sisak: Čakširan 4, Niković, Anđić, Ramić, Cvitić, Klarić, Mlađenović, Kostelac, Papić 4, Henić.

Cedevita – Dubrava  29:6

Cedevita: Kern 4, Maršić, Šuto 2, Sučec 6, Gradašević, Bobić 2, Knaus, Bašić, Brkan 2, Kliškinjić 7, Primorac, Mrkonjić 2, Groić, Horvat 2, Orgulan, Topić.
Dubrava: Težak 2, Pešut, Matić, Kljajić, Bodrožić, Višić, Žigić, Jurić, Jolić 3, Novosel 1, Berić, Karadakić, Kranjčević.

Novi Zagreb – Rudeš     21:11

Novi Zagreb: Čulić, Garma, Wolfl, Bublić 2, Vojnović 6, Plavetić 10, Jurišinac 2, Petrušić, Kokolić 2, J.Jurišić.
Rudeš: Gusić, Jovanović 2, Tirić 4, Dešić, Ličina 2, Frančić 2, Barbarić 1, Zorić, Primorac, K.Grabarić, L.Grabarić.

Črnomerec – Sisak djevojčice  4:12

Črnomerec: Đurak, Osmanlić, Čičko, M.Osmanlić, Čotić 4, Božan, Šoprek, Cindrić, Hadžić, Penić.
Sisak: Grahovac, Bobetko, Čipor 4, Jakopinec, Mesić, Cetinjan 4, Erceg, Ožegović, Malović, Medaković 2, Vranešević 2, Lađević.

Rudeš – Sisak dječaci  14:6

Rudeš: Gusić, Jovanović, Tirić 5, Dešić, Ličina 5, Frančić 2, Barbarić, Zorić, Primorac, K.Grabarić 2, L.Grabarić.
Sisak: Čakširan 2, Niković, Anđić, Ramić, Cvitić, Klarić 2, Mlađenović, Kostelac, Papić 2, Henić.

Larus – Novi Zagreb 6:28

Larus: Živković 2, Brnjac, Dolar, Delić, Ramljak 4, Ružičić, Konačić, Šoštarić, Kralj, Lučev, Pavičin.
Novi Zagreb: Čulić 1, Garma 10, Wolfl, Bublić 2, Vojnović 3, Plavetić 8, Jurišinac 2, Petrušić 10, Kokolić 2, J.Jurišić.

Nedjelja, 17.03.2019.

12.45 sati Cedevita – Sisak djevojčice
12.45 sati Črnomerec – Dubrava
14.15 sati A4 – B4
14.15 sati A3 – B3
14.15 sati A2 – B2
15.00 sati A1 – B1