Premijer liga

Poredak

# Klub Ukp. Pob. Por. Kod kuće U gostima Koš. post. Koš. prim. Koš. raz. Bod
1. Cibona 8 8 0 5 - 0 3 - 0 822 598 +224 16
2. Zadar 8 7 1 5 - 0 2 - 1 801 621 +180 15
3. Gorica 8 7 1 3 - 0 4 - 1 671 566 +105 15
4. KK Split 8 5 3 4 - 1 1 - 2 660 620 +40 13
5. GKK Šibenka 8 5 3 3 - 2 2 - 1 620 610 +10 13
6. KK Vrijednosnice Osijek 8 4 4 3 - 1 1 - 3 696 749 -53 12
7. Sonik Puntamika 8 3 5 1 - 2 2 - 3 622 676 -54 11
8. Alkar 8 3 5 3 - 1 0 - 4 662 729 -67 11
9. Zabok 8 2 6 1 - 2 1 - 4 647 665 -18 10
10. Adria Oil Škrljevo 8 2 6 2 - 2 0 - 4 598 669 -71 10
11. Hermes Analitica 8 1 7 1 - 2 0 - 5 558 700 -142 9
12. Dubrava Furnir 8 1 7 0 - 4 1 - 3 636 790 -154 9

Raspored

1. kolo
28.09.2019 19:00 GKK Šibenka - Hermes Analitica 75:62
28.09.2019 19:00 Dubrava Furnir - Zabok 84:106
28.09.2019 19:00 Alkar - Sonik Puntamika 102:89
29.09.2019 12:00 Cibona - KK Vrijednosnice Osijek 101:97
29.09.2019 19:00 Zadar - Adria Oil Škrljevo 104:74
30.09.2019 20:00 KK Split - Gorica 71:65
2. kolo
05.10.2019 17:00 KK Vrijednosnice Osijek - Hermes Analitica 72:71
05.10.2019 17:00 Zabok - KK Split 85:74
05.10.2019 18:00 Gorica - Alkar 91:74
05.10.2019 19:00 Sonik Puntamika - GKK Šibenka 58:76
05.10.2019 19:00 Adria Oil Škrljevo - Dubrava Furnir 80:83
09.10.2019 18:00 Cibona - Zadar 90:71
3. kolo
11.10.2019 19:00 GKK Šibenka - Gorica 58:82
11.10.2019 19:00 Zadar - KK Vrijednosnice Osijek 114:72
12.10.2019 19:00 KK Split - Adria Oil Škrljevo 97:78
12.10.2019 19:00 Alkar - Zabok 76:73
12.10.2019 20:00 Hermes Analitica - Sonik Puntamika 77:88
15.10.2019 19:00 Dubrava Furnir - Cibona 78:113
4. kolo
19.10.2019 17:00 KK Vrijednosnice Osijek - Sonik Puntamika 102:95
19.10.2019 17:00 Cibona - KK Split 96:66
19.10.2019 18:00 Gorica - Hermes Analitica 85:66
19.10.2019 19:00 Zabok - GKK Šibenka 74:83 P
19.10.2019 19:00 Adria Oil Škrljevo - Alkar 87:74
21.10.2019 19:00 Zadar - Dubrava Furnir 121:82
5. kolo
25.10.2019 18:00 GKK Šibenka - Adria Oil Škrljevo 82:70
26.10.2019 17:00 Dubrava Furnir - KK Vrijednosnice Osijek 87:96
26.10.2019 18:00 Hermes Analitica - Zabok 80:78
27.10.2019 17:00 KK Split - Zadar 67:80
27.10.2019 19:00 Alkar - Cibona 81:98
27.10.2019 19:00 Sonik Puntamika - Gorica 67:74
6. kolo
31.10.2019 19:00 Zadar - Alkar 116:93
31.10.2019 20:00 Cibona - GKK Šibenka 111:77
02.11.2019 17:00 KK Vrijednosnice Osijek - Gorica 95:96
02.11.2019 19:00 Zabok - Sonik Puntamika 83:92
03.11.2019 17:00 Dubrava Furnir - KK Split 74:86
03.11.2019 18:00 Adria Oil Škrljevo - Hermes Analitica 77:63
7. kolo
05.11.2019 18:00 Hermes Analitica - Cibona 70:111
08.11.2019 19:00 Sonik Puntamika - Adria Oil Škrljevo 75:60
09.11.2019 18:00 Gorica - Zabok 87:63
09.11.2019 19:00 KK Split - KK Vrijednosnice Osijek 100:73
09.11.2019 20:00 Alkar - Dubrava Furnir 93:76
11.11.2019 20:00 GKK Šibenka - Zadar 74:81
8. kolo
14.11.2019 18:00 Cibona - Sonik Puntamika 102:58
15.11.2019 19:00 Zadar - Hermes Analitica 114:69
15.11.2019 19:00 Adria Oil Škrljevo - Gorica 72:91
16.11.2019 17:15 GKK Šibenka - Dubrava Furnir 95:72
16.11.2019 18:00 KK Vrijednosnice Osijek - Zabok 89:85
16.11.2019 19:00 KK Split - Alkar 99:69
9. kolo
20.11.2019 19:00 Sonik Puntamika - Zadar
22.11.2019 17:00 Gorica - Cibona
22.11.2019 18:00 GKK Šibenka - KK Split
23.11.2019 19:00 Zabok - Adria Oil Škrljevo
23.11.2019 19:00 Alkar - KK Vrijednosnice Osijek
24.11.2019 18:00 Hermes Analitica - Dubrava Furnir
10. kolo
30.11.2019 20:00 KK Vrijednosnice Osijek - Adria Oil Škrljevo
30.11.2019 20:00 KK Split - Hermes Analitica
30.11.2019 20:00 Dubrava Furnir - Sonik Puntamika
30.11.2019 20:00 Zadar - Gorica
30.11.2019 20:00 Cibona - Zabok
30.11.2019 20:00 Alkar - GKK Šibenka
11. kolo
07.12.2019 20:00 Gorica - Dubrava Furnir
07.12.2019 20:00 GKK Šibenka - KK Vrijednosnice Osijek
07.12.2019 20:00 Hermes Analitica - Alkar
07.12.2019 20:00 Zabok - Zadar
07.12.2019 20:00 Sonik Puntamika - KK Split
07.12.2019 20:00 Adria Oil Škrljevo - Cibona
12. kolo
14.12.2019 20:00 Gorica - KK Split
14.12.2019 20:00 KK Vrijednosnice Osijek - Cibona
14.12.2019 20:00 Hermes Analitica - GKK Šibenka
14.12.2019 20:00 Zabok - Dubrava Furnir
14.12.2019 20:00 Sonik Puntamika - Alkar
14.12.2019 20:00 Adria Oil Škrljevo - Zadar
13. kolo
21.12.2019 20:00 KK Split - Zabok
21.12.2019 20:00 GKK Šibenka - Sonik Puntamika
21.12.2019 20:00 Hermes Analitica - KK Vrijednosnice Osijek
21.12.2019 20:00 Dubrava Furnir - Adria Oil Škrljevo
21.12.2019 20:00 Zadar - Cibona
21.12.2019 20:00 Alkar - Gorica
14. kolo
07.01.2020 20:00 Gorica - GKK Šibenka
07.01.2020 20:00 KK Vrijednosnice Osijek - Zadar
07.01.2020 20:00 Cibona - Dubrava Furnir
07.01.2020 20:00 Zabok - Alkar
07.01.2020 20:00 Sonik Puntamika - Hermes Analitica
07.01.2020 20:00 Adria Oil Škrljevo - KK Split
15. kolo
11.01.2020 20:00 KK Split - Cibona
11.01.2020 20:00 GKK Šibenka - Zabok
11.01.2020 20:00 Hermes Analitica - Gorica
11.01.2020 20:00 Dubrava Furnir - Zadar
11.01.2020 20:00 Alkar - Adria Oil Škrljevo
11.01.2020 20:00 Sonik Puntamika - KK Vrijednosnice Osijek
16. kolo
18.01.2020 20:00 Gorica - Sonik Puntamika
18.01.2020 20:00 KK Vrijednosnice Osijek - Dubrava Furnir
18.01.2020 20:00 Zadar - KK Split
18.01.2020 20:00 Cibona - Alkar
18.01.2020 20:00 Zabok - Hermes Analitica
18.01.2020 20:00 Adria Oil Škrljevo - GKK Šibenka
17. kolo
25.01.2020 20:00 Gorica - KK Vrijednosnice Osijek
25.01.2020 20:00 KK Split - Dubrava Furnir
25.01.2020 20:00 GKK Šibenka - Cibona
25.01.2020 20:00 Hermes Analitica - Adria Oil Škrljevo
25.01.2020 20:00 Alkar - Zadar
25.01.2020 20:00 Sonik Puntamika - Zabok
18. kolo
01.02.2020 20:00 KK Vrijednosnice Osijek - KK Split
01.02.2020 20:00 Dubrava Furnir - Alkar
01.02.2020 20:00 Zadar - GKK Šibenka
01.02.2020 20:00 Cibona - Hermes Analitica
01.02.2020 20:00 Zabok - Gorica
01.02.2020 20:00 Adria Oil Škrljevo - Sonik Puntamika
19. kolo
08.02.2020 20:00 Gorica - Adria Oil Škrljevo
08.02.2020 20:00 GKK Šibenka - Dubrava Furnir
08.02.2020 20:00 Hermes Analitica - Zadar
08.02.2020 20:00 Zabok - KK Vrijednosnice Osijek
08.02.2020 20:00 Alkar - KK Split
08.02.2020 20:00 Sonik Puntamika - Cibona
20. kolo
29.02.2020 20:00 KK Vrijednosnice Osijek - Alkar
29.02.2020 20:00 KK Split - GKK Šibenka
29.02.2020 20:00 Dubrava Furnir - Hermes Analitica
29.02.2020 20:00 Zadar - Sonik Puntamika
29.02.2020 20:00 Cibona - Gorica
29.02.2020 20:00 Adria Oil Škrljevo - Zabok
21. kolo
07.03.2020 20:00 Gorica - Zadar
07.03.2020 20:00 GKK Šibenka - Alkar
07.03.2020 20:00 Hermes Analitica - KK Split
07.03.2020 20:00 Zabok - Cibona
07.03.2020 20:00 Sonik Puntamika - Dubrava Furnir
07.03.2020 20:00 Adria Oil Škrljevo - KK Vrijednosnice Osijek
22. kolo
14.03.2020 20:00 KK Vrijednosnice Osijek - GKK Šibenka
14.03.2020 20:00 KK Split - Sonik Puntamika
14.03.2020 20:00 Dubrava Furnir - Gorica
14.03.2020 20:00 Zadar - Zabok
14.03.2020 20:00 Cibona - Adria Oil Škrljevo
14.03.2020 20:00 Alkar - Hermes Analitica